Menu
 

"Maxima" brīdina par viltus loteriju uzņēmuma 20 gadu jubilejas vārdā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - publicitātes Ilustrācija - publicitātes

“Maxima Latvija” informē, ka ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem “Facebook” apmeklējuma laikā parādās aicinājums piedalīties loterijā un pēc “Facebook” apmeklējuma interneta pārlūkprogrammas un “Windows” operētājsistēmas ziņojumu panelī parādās aicinājums saņemt it kā “Maxima” vārdā laimētu balvu. Uzklikšķinot uz šīs saites, lietotājs tiek aizvests uz jaunu lapu. Krāpniecisko paziņojumu vizuālais izskats maldina par  “Maxima” 20 gadu jubileju, un tā ir krāpnieciska aktivitāte ar mērķi iegūt lietotāju naudu par dāvanas saņemšanu.

“Maxima Latvija” nav saistīta ar šo viltus loteriju un aicina nekādā gadījumā neapstiprināt balvas saņemšanu, norāda uzņēmumā. “Maxima Latvija” jau ir reaģējusi un nosūtījusi pieprasījumu bloķēt krāpniecisko saturu, kā arī plāno vērsties Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijā CERT.

““Maxima” vēlreiz atgādina, ka, redzot šādus un līdzīgus ziņojumus, tie ir rūpīgi jāizvērtē – jāidentificē ziņojuma sūtītājs, ziņojuma saturs, interneta adrese, uz kuru ved ziņojums, kā arī jāizvērtē pieprasītais informācijas apjoms, kas tiek prasīts. “Maxima” ziņas tiek sūtītas tikai klientiem, kas to atļāvuši savā “Paldies” kartes profilā, kā arī to nosūtītājs vienmēr būs “Maxima” vai “Paldies”. Turklāt saistītās saites vienmēr vedīs uz uzticamu avotu – www.maxima.lv vai citu ar veikalu saistītu avotu. Klientiem nekad nav jāpiesakās trešo pušu pakalpojumiem, jāmaksā par papildu pakalpojumu abonēšanu vai balvu piegādi,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.