Menu
 

"Maiznīca Flora" tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 132 180 eiro

  • Autors:  LETA
"Maiznīca Flora" tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 132 180 eiro maiznica.lv

Krimuldas novada uzņēmums SIA "Maiznīca Flora" tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 132 180 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

"Maiznīca Flora" bija izsludinājusi iepirkumu konkursus par specializētā transporta maizes pārvadāšanai iegādi, ko kompānijai par 53 160 eiro piegādās SIA "Mūsu motors Rīga", maizes izstrādājumu iepakošanas līnijas ar klipsatora tipa aizvēršanu iegādi, ko piegādās uzņēmums "OU Rovita" par 31 630 eiro, kā arī pusautomātiskā maisiņu līmētāja un aizvērēja iegādi, ko piegādās SIA "PTC" par 18 200 eiro.

Tāpat "Maiznīca Flora" iegādies maizes cepšanas krāsni, ko kompānijai piegādās "Mondial Forni s.p.a." par 16 960 eiro, maizes un mīklas izstrādājumu cepšanas pannas un ratus, ko kompānijai piegādās "Veneta Equipment S.r.l." par 2580 eiro un mīklas dalītāju/apaļotāju, ko kompānijai piegādās uzņēmums "Sveba-Dahlen Baltic OU" par 9 650 eiro.

Iekārtas plānots iegādāties un uzstādīt līdz 2019.gada 6.maijam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Maiznīca Flora" pagājušajā gadā strādāja ar 2,759 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa 2017.gadā samazinājās par 8% - līdz 189 480 eiro.

Uzņēmums "Maiznīca Flora" ir reģistrēts 1995.gadā un nodarbojas ar maizes un konditorejas izstrādājumu ražošanu un to pārdošanu. Pēc "Firmas.lv" datiem, uzņēmuma vienīgais īpašnieks un arī valdes loceklis ir Juris Zilgalvis. Kompānijas pamatkapitāls ir 88 892 eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.