Menu
 

Labākā autoskola Saulkrastos – Presto!

 • Autors:  Apmaksāta publikācija
Labākā autoskola Saulkrastos – Presto!

Ja vēlies ietaupīt vismaz 20% no kopējām izmaksām, kas saistītas ar vadītāja apliecības iegūšanu, tad ir jāizvēlas autoskola Presto, kas savus pakalpojumus piedāvā jau 26 filiālēs visā Latvijā! Kvalitāte, attieksme, jauninājumi tehnoloģiskajā risinājumā viennozīmīgi atšķir Presto no citām, vairāk nekā 200 autoskolām Latvijā un Saulkrastos.

Kāpēc izvēlēties Presto?

Presto ir inovatīvākā autoskola Saulkrastos, kur tehnoloģijas ietaupa naudu un laiku - strauji augoša un dinamiska, lepojas ar motivētiem un augsti kvalificētiem darbiniekiem. Šīs autoskolas kursantiem ir iespēja noslēgt līgumu attālināti, visus pakalpojumus pasūtīt un jau apmaksāt mājas lapā presto.lv, tāpat kā pieteikt braukšanas nodarbības.

Presto ir nr. 1 autoskola neatkarīgā autoskolu topā autoskolas.com 2017. gadā, piedāvājot izcilas kvalitātes un konkurētspējīgas cenas attiecību. Tāpat būtiskas priekšrocības ir tas, ka Presto ir:

- Nr.1 Latvijā pēc CSDD statistikas datiem;

- Skaidri un topošajam vadītājam saprotami līguma nosacījumi;

- Mājas lapā ikvienam interesentam pieejams ērts izmaksu kalkulators, kas ļauj precīzi apjaust potenciālās mācību izmaksas;

- Profesionāli, zinoši un kompetenti pasniedzēji un instruktori;

- Presto piedāvā 100% kvalitātes garantiju un pamatotas sūdzības gadījumā tiek atgriezta nauda, kas iztērēta mācībām.

Latvijā mūsdienīgākā un funkcionālākā mājas lapa, kas ne tikai palīdz mācību procesā, bet arī izglīto un veicina universitātes līmeņa izglītības pieejamību nozarē – Eiropā unikāls digitālais serviss, kas ir ceļā uz apkalpošanas perfekciju un nekad neizjustu apkalpošanas līmeni.

Mācību process autoskolā Presto

Līdzīgi kā citās autoskolās, arī mācību sākums Presto Saulkrastu filiālē ir nepieciešamās dokumentācijas sakārtošana un līguma parakstīšana. Būtiskākā priekšrocība ir distances līgums, ko iespējams noslēgt vien 3 minūšu laikā, atrodoties jebkurā vietā, arī ārpus Latvijas. Teorijas kursa ilgums, kas var variēt no 6-12 nedēļām ir atkarīgs no izvēlētās grupas un nodarbību laika brīvdienās vai darba dienās.

Pārliecību par Presto augstas kvalifikācijas instruktoriem var iegūt mājas lapā, lasot atsauksmes, apskatot CSDD reitingus un arī satiekoties klātienē, jo tas var būtiski palīdzēt saprast emocionālo saskaņu ar instruktoru vai pasniedzējiem. Presto instruktori un pasniedzēji mācību procesu spēj padarīt aizraujošu, dinamisku un maksimāli efektīvu. Svarīgākais ir emocionālā saskaņa, tāpēc vienmēr ir iespēja izvēlēties citu instruktoru, vai tos kombinēt. Tas pat ir vēlami, jo gan mašīnu, gan instruktoru maiņa pozitīvi ietekmē un samazina mācību laiku. Ministru Kabineta noteikumi nosaka, ka kursants var brīvi izvēlēties, pie kura instruktora doties uz braukšanas nodarbībām, neskatoties uz to, ar kuru autoskolu instruktors ir asociēts – šo iespēju daudzas autoskolas saviem kursantiem nepiedāvā. 

Apmācību beigas – autoskolas un CSDD eksāmens

Presto ļoti rūpējas par saviem kursantiem, sniedzot īpašu attieksmi un personīgu pieeju. Lai pārliecinātos, ka CSDD braukšanas eksāmens Saulkrastu kursantiem tiks nokārtots, Presto saviem audzēkņiem iesaka realizēt šādu mācību plānu:

- Ir nokārtots autoskolas teorijas eksāmens;

- ir bijušas vismaz 10 braukšanas nodarbības;

- apmācības procesā ir braukts ar dažādām mašīnām;

- 3 dažādi instruktori braukšanas nodarbību beigās ir apstiprinājuši gatavību autoskolas braukšanas eksāmenam.

Presto iestājas par sakārtotu vidi un godīgu nozari

Autoskola Presto iestājas par to, lai auto apmācības nozare Latvijā attīstās, kļūst profesionālāka, pieejamāka un kvalitatīvāka. Presto sniegs ne vien zināšanas, bet nenovērtējamu pieredzi un ar inovācijām atvieglotu mācību procesu. Saulkrastu Presto autoskolas pasniedzēji mācības vada Smilšu ielā 3, Saulkrastos. Zvani 27748988 vai raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., saņem labāko un ietaupi!

3 komentāri

 • Jānis
  Jānis Otrdiena, 22 Oktobris 2019 12:58 Komentāra saite

  suddzibas.lv autoskola presto
  Skola maldina ar apmaksātu reklāmu portālā facebook ! 1.Autoskola Liepājā nav nokomplektējusi NEVIENU grupu,bet reklamē,kā top1 autoskola Liepājā;2.Autoskola sola par 20% mazākas kopējās izmaksas,bet salīdzinot ar citām Liepājas autoskolām,tā nav patiesība.;3.Autoskola piemin ,ka par viņiem ir lieliskas atsauksmes,bet patiesībā ir VISVAIRĀK SŪDZĪBU (starp autoskolām) portālā sūdzības lv. un googles atsauksmēs NAV piecu zvaigznīšu novērtējums.4. Autoskola sevi reklamē ar nepārspētu servisu,bet...

  An anna173 11.03.2019

 • Jānis
  Jānis Otrdiena, 22 Oktobris 2019 13:13 Komentāra saite

  Firmas.lv
  Presto Autoskola, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
  Brīdinājumi, atvērtie procesi
  VID administrētie nodokļu parādi, EUR 7 240.00 uz 07.10.2019 Pārbaudīt tiešsaistē VI

 • Jānis
  Jānis Otrdiena, 22 Oktobris 2019 13:49 Komentāra saite

  autoskolastop.lv
  https://autoskolastop.lv/autoskola-presto/
  *** 26.09.19 19:07

  Neiesaku nevienam šo autoskolu. Attieksme pret apmācāmajiem vienkārši briesmīga. Mācījos šeit tikai teoriju, un labi, ka tā, jo apmācības laikā par tiek iemācītas nepareizas lietas, lai tikai nevarētu nolikt teorijas eksāmenu autoskolā. Normālā situācija, ka no 40 apmācāmajiem tikai 2 noliek teorijas eksāmenu. Viss tikai, lai kāstu naudu, jo par katru eksāmenu liek maksāt.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.