Menu
 

Ādažos durvis vēris ģimenes restorāns "Hercogs"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ādažos durvis vēris ģimenes restorāns "Hercogs" Foto - hercogi.lv

Pašā Ādažu centrā atklāts jauns ģimenes restorāns “Hercogs”. Pilnībā no jauna rekonstruētās telpās, kuras projektēja arhitektu birojs “Lauder Architects”, trijos stāvos ir izvietota restorāna zāle, gastrobārs un banketu telpas.

Pirmā stāva gastrobārā dienas pirmajā pusē tiks piedāvāta brokastu ēdienkarte, bet vēlāk – dažādi sātīgi ēdieni, piemēram, burgeri, sendviči, salāti un uzkodas līdz pat vēlam vakaram, vēsta uzņēmumā.

Otrajā stāvā ar iespaidīgu griestu augstumu ir izvietota centrālā restorāna zāle, kā arī rotaļu istaba mazajiem apmeklētajiem. Restorāna ēdienkartē atrodami aizraujoši ēdieni šefpavāra Naura Nummura izpildījumā. Kā jau ģimenes restorānā, sava ēdienkarte ir arī bērniem.

Trešajā stāvā ir telpas, kurās organizēt dažādus banketus: privātas viesības, uzņēmumu sanāksmes utt. Bet tam, blakus esošajā aktu zālē iespējami lieli banketi līdz pat 100 personām. Banketērijā ir dažādi piedāvājumi viesībām, sākot no 10 personām.

Šis ir jau ceturtais “Hercogs” restorāns – pirms četriem gadiem tika atvērts “Mārupes Hercogs”, bet 2017.gadā darbu uzsāka restorāni Ķīpsalā un Mežaparkā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.