Menu
 

Raimeru ģimene: Ja dzīvosim Latvijā, tad tikai Siguldā

Ja ir griba un neatlaidība, viss ir iespējams. Līga Raimere tam ir labs piemērs. Pēc astoņiem Lielbritānijā pavadītiem gadiem Līga atgriezusies Latvijā un kopā ar vīru Kristoferu, pēc tautības britu, un bērniem Sebastianu un Maribellu nepilnus trīs gadus dzīvo Siguldā. Līgai ir augstākā izglītība pedagoģijā, un laikā, ko pavadīja Lielbritānijā, viņa apguvusi vēl dažādas prasmes. Kā pati saka, mācījās visu, ko varēja.

Lasīt vairāk...

2018. gadā mājokļa izdevumi Latvijā vidēji bijuši 150 eiro mēnesī, Pierīgā – 186 eiro mēnesī

2018.gadā mājokļa uzturēšanas izdevumi Latvijā bija vidēji  150 eiro mēnesī uz vienu mājsaimniecību. Gada laikā mājokļa izdevumi pieauga par 8,8 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Mājsaimniecības mājokļa uzturēšanai pērn vidēji tērēja 13,4 % no ienākumiem. Pierīgā mājsaimniecības par mājokli vidēji maksāja 186 eiro mēnesī, bet Rīgā – 173 eiro.

Lasīt vairāk...

Monētas "Esmu dzimis Siguldas novadā" saņēmuši 2018. gada otrajā pusgadā dzimušie novadnieki

2.martā kultūras centrā “Siguldas devons” Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā “Esmu dzimis Siguldas novadā” sveica 2018. gada otrajā pusgadā dzimušos novadniekus un viņu ģimenes. Siguldas novadā otrajā pusgadā deklarēti 116 jaundzimušie – 56 meitenes un 60 zēni.

Lasīt vairāk...

Lai saņemtu braukšanas maksas atvieglojumus, katram daudzbērnu ģimenes loceklim būs nepieciešama personificēta karte

Latvijā arvien vairāk daudzbērnu ģimenes locekļi, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālajā maršrutu tīklā, lieto Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” un saņem braukšanas maksas atvieglojumus. Šobrīd skolēni un studenti līdz 24 gadu vecumam var uzrādīt vecāku Goda ģimenes apliecību, no 2020. gada 1. janvāra katram ģimenes loceklim būs nepieciešama sava personificēta apliecība, vēsta VSIA “Autotransporta direkcija”.

Lasīt vairāk...

Latvijā pērn izsniegts par 1,2% mazāk būvatļauju jaunu individuālo māju būvniecībai

Latvijā pagājušajā gadā izsniegtas 1925 atļaujas jaunu viena dzīvokļa māju būvniecības sākšanai, kas ir par 1,2% mazāk nekā 2017.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Vienlaikus par 2,4% augusi kopējā platība jaunu individuālo māju būvniecībai, 2018.gadā veidojot 405 tūkstošus kvadrātmetru.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.