Menu
 

Izdod jaunu Marhileviča un Rača dziesmu ciklu korim un solistiem

Ceturtdien pie klausītājiem nonāk jaunā Ulda Marhileviča un Guntara Rača dziesmu cikla “Brīnišķīgā satikšanās” tituldziesma no nākamnedēļ gaidāmā CD albuma, kura ierakstā piedalījies Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, kā arī solisti Antra Stafecka un Gints Grāvelis. 27. aprīlī albuma atvēršana tiks atzīmēta ar diviem koncertiem mūzikas namā Daile, informēja “MicRec”.

Lasīt vairāk...

Džeza dienas ieskaņas koncerts notiks vilcienā uz Jelgavu

UNESCO atzītās starptautiskās Džeza dienas ieskaņas koncerts 18. aprīlī nu jau arīdzan tradicionāli notiks sadarbībā ar A/S "Pasažieru vilciens" un tiks aizvadīts vilcienā, šoreiz reisos Rīga – Jelgava plkst. 15.17 un Jelgava – Rīga plkst. 16.29. Speciālas biļetes uz to nav jāpērk, pilnībā iztiekot ar vilcienā ierasti uzrādāmo.

Lasīt vairāk...

Maijā uz ekrāniem nonāks Kaspara Rogas dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu"

8.maijā kinoteātrī “Forum Cinemas” pirmizrādi piedzīvos grupas “Prāta vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu”. Tas ir stāsts par viņa draugu, latvieti Guntaru Kļaviņu, par dimantu biznesa aizkulisēm, tā spozmi un baisumu, un par īstu draudzību. No 10. maija filma būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

Lasīt vairāk...

Foto: Pirmizrādi piedzīvojuši laikmetīgie baleti "Hamlets" un "(Ne)stāsti man pasakas"

12.aprīlī Latvijas Nacionālajā operā pasaules pirmizrādi piedzīvoja baleta viencēlieni “Hamlets” un “(Ne)stāsti man pasakas”. Iedvesmojoties no klasikas šedevriem, savus pirmos laikmetīgos darbus lielajai skatuvei radījuši jauni, talantīgi latviešu horeogrāfi un komponisti. Baleti “Hamlets” un “(Ne)stāsti man pasakas” šosezon skatāmi arī 13.un 24. aprīlī, kā arī 9. un 31. maijā.

Lasīt vairāk...

Krauklis, zaķkāposts, elektrības skapis un reālas ainavas izstādē "Viņas. Četras" Siguldā

“Viņas. Četras” ir četru jaunu mākslinieču glezniecības un tekstilmākslas darbu izstāde, kas līdz 7. maijam skatāma pērn atjaunotajā Siguldas kultūras centrā “Siguldas devons”. Tajā īpašā tekstilmākslas tehnikā darinātais Kristīnes Kliginas “Krauklis” sadzīvo ar Kristīnes Rublovskas filcētajiem lielizmēra pašportretiem, savukārt topošās grafiķes Kristīnes Martinovas “Elektrības skapis” krāsu priekā sacenšas ar gleznotājas Kristīnes Kutepovas “Reālajām ainavām”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.