Menu
 

Koncerti "Tenoru Jaunais gads" gaidāmi arī Pierīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris un Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope. Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris un Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope. Publicitātes foto

Sākot ar 9. decembri, visā Latvijā klausītāji tiek gaidīti uz eleganta humora, muzikālo joku un patīkamas smeldzes pārpilno koncertu "Tenoru Jaunais gads”, lai kopā pavadītu veco, 2018. gadu, un sagaidītu jauno, 2019. gadu. Koncertos piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Kristians Kareļins un Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis, informē pasākuma organizatori.

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā: “Tava rīta kafija”, “Karameles”,  “Divi eņģeļi”, “Zelta kamanas”, “Mazā”, “O, Sole Mio”, “Tavas mājas manā azotē”, “Ziemassvētku miera sardze”, “Ziemas ceļa idille” u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen un citu dziedātāju repertuāra, kā arī citi ne mazāk pazīstami Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula “zelta” repertuāra skaņdarbi, norāda rīkotāji.

Koncerta producente Laila Ilze Purmaliete uzsver: “Koncerts ir veidots tā, lai mūsdienīgā un atraktīvā gaisotnē kā savējais varētu sajusties gan nopietns mūzikas baudītājs, gan cilvēks, kurš vēlas labi atpūsties un gūt vienkārši pozitīvas emocijas. Īpaši ir domāts par estētiski baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī pārsteigumi! Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās!”


Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis.

Pasākumā piedalīsies Juris Jope, izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi zina kā lielisku Raimonda Paula dziesmu izpildītāju, un Nacionālā teātra aktieri: Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastisku balss materiālu un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis, kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies vislielākos skatītāju aplausus.

Par pavadījumu koncertos gādās izsmalcinātā pianista Anatolija Livča instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, paralēli spēlējot gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Katrā koncertā klātesošos ar iedvesmojošu uzrunu sveiks pazīstama personība vai izcils mūziķis, kurš uz vietas veidos priekšnesumu kopā ar tenoriem, norāda pasākuma organizatori.

Koncerti “Tenoru Jaunais gads” notiks arī Pierīgā: 15. decembrī Kauguru kultūras centrā, 22. janvārī Baložu kultūras centrā, bet 25. janvārī – Babītes kultūras centrā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertu norises vietās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.