Menu
 

"Ziemeļblāzmā" gaidāms Annijas Putniņas koncerts "Ziemassvētki Brodvejā"

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Ziemeļblāzmā" gaidāms Annijas Putniņas koncerts "Ziemassvētki Brodvejā" Publicitātes foto

Skanīgais soprāns Annija Putniņa un pavadošā grupa 18. decembrī kultūras pilī "Ziemeļblāzma" aizvedīs klausītājus muzikālā ceļojumā no pirmssvētku drudža pilsētā līdz bērnības piparkūku smaržai un sniegotajiem mežiem, ļaujot atslābināties, sajust mieru, prieku un mīlestību.

Koncertu sērija aizsākās 2017. gada decembrī ar pirmo koncertu “Ziemassvētki Brodvejā”, kas turpinājās šī gada aprīlī ar koncertuzvedumu “Pavasaris Brodvejā”, informē kultūras pils “Ziemeļblāzma” pārstāve Anete Monta Volksone.

Lieliskais tandēms, mūziklu dziedātāja Annija Putniņa un virtuozais pianists Raimonds Petrauskis, arī šajā decembrī turpinās priecēt klausītājus ar jaunu koncertuzvedumu divās daļās “Ziemassvētki Brodvejā”, ko šoreiz klausītāji varēs vērot skaistajā kultūras pils “Ziemeļblāzma” zālē, sēžot pie galdiņiem.

Programmā Brodvejas mūziklu dziesmas no mūzikliem “She Loves Me”, “West Side Story”, “Sound Of Music”, “Mamma Mia”, kā arī Ziemassvētku skaistākās melodijas. Pavadošā grupa pianista Raimonda Petrauska vadībā: sitaminstrumentālists Ernests Mediņš, kontrabasists Mareks Auziņš, saksofonists Oskars Petrauskis, Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas jauniešu ansamblis, kā arī īpašie viesi, vēsta A. M. Volksone.

Uz koncertu aicināti visi interesenti, arī bērni no 5 gadu vecuma. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, internetā un kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.