Menu
 

Lidostā "Rīga" notiek Latvijas literatūras mēneša aktivitātes

  • Autors:  Apriņķis.lv
Lidostā "Rīga" notiek Latvijas literatūras mēneša aktivitātes Publicitātes foto

Biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia” starptautiskajā lidostā “Rīga” no 3. decembra līdz 3. janvārim ikviens interesents aicināts uz Latvijas literatūras mēneša aktivitātēm. Nobaudot siltu dzērienu, ir iespēja pāršķirstīt kādu no latviešu autoru grāmatu tulkojumiem, atvilkt elpu “audio dušā” un izpildīt "#iamintrovert" kampaņas ietvaros radīto interaktīvo testu.

Kā norāda platformas “Latvian Literature” pārstāve Anete Konste, Latvijas literatūrai šis ir bijis īpašs gads – spoža dalība Londonas grāmatu tirgū kā vienai no viesu valstīm, kā arī ārvalstīs iznākuši vairāki desmiti latviešu literatūras darbu tulkojumu kopumā 25 valodās. Tam par godu biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia” lidostā “Rīga” literatūras mēneša ietvaros iespējams palasīt kādu no tulkojumiem, kā arī izpildīt testu “Kāda tipa introverts tu esi?” un nofotografēties uz sev atbilstošas Latvijas dabas ainavas fona ar kāda latviešu autora citātu uz mēteļa muguras. “Tieši šādu aktivitāti īstenojām šogad Londonas grāmatu tirgū. Cilvēkiem ļoti patika, tāpēc nolēmām to padarīt pieejamu arī Latvijas iedzīvotājiem un viesiem,” stāsta platformas “Latvian Literature” vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauska.

Stendā izvietotajās “audio dušās” būs iespēja, pasēžot zem skaņu lietus, noklausīties kādu no Annas Auziņas, Ineses Zanderes, Kārļa Vērdiņa, Arvja Vigula, Eduarda Aivara, Ingas Gailes, Katrīnas Rudzītes, Krišjāņa Zeļģa un citu Latvijas mūsdienu autoru darbiem. “”Audio duša” ir oriģināls veids, kā prezentēt savu valsti, uzņēmumu, pasākumu vai produktu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem, tādēļ esam gandarīti par tās izvietošanu biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia”, kur atbilstoši mēneša tematikai ikvienam interesantam būs iespēja iepazīt latviešu dzejas un prozas autordarbus un to atdzejojumus angļu valodā,” stāsta biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.

Biznesa informācijas centra “Magnetic Latvia” starptautiskajā lidostā “Rīga” mērķis ir uzrunāt lidostas un Latvijas viesus, sniedzot pirmo iespaidu par Latviju kā daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu Eiropas valsti. Tā ir plaša reprezentabla telpa, kurā gaidīti viesi ir gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmēji un tūristi. Informācijas centrs atrodas “C” izlidošanas sektorā, un tā darba laiks katru dienu ir no plkst. 10.00 līdz 19.00, vēsta A. Konste.

Literatūras mēnesi organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar literatūras eksporta platformu “Latvian Literature” un biedrību “Ascendum”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.