Menu
 

Foto: Sestdien gaidāma jaunās ģimenes spēlfilmas "Vecā dārza noslēpums" pirmizrāde

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Sestdien gaidāma jaunās ģimenes spēlfilmas "Vecā dārza noslēpums" pirmizrāde Foto - Agnese Zeltiņa

Sestdien, 19.janvārī, kinoteātrī “Kino Citadele” notiks aizraujošas spēlfilmas, piedzīvojuma stāsta visai ģimenei “Vecā dārza noslēpums” pirmizrāde. Kinoteātros visā Latvijā filmu sāks izrādīt no 25.janvāra. Tā būs lieliska izklaide ģimenēm ar bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem, sola kinolentes autori.

 “Vecā dārza noslēpums” ir ar ķirbjiem, ceptām sliekām, bišu medu un citiem vitamīniem bagāta filma, kurā galvenie varoņi ir četri bērni: Santa, Kaspars, Nils, un Keita. Viņi reizēm ielavās un spēlējas bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda aizaugušajā dārzā. Armanda vienīgais sarunu biedrs ir papagailis Tesla, bet it visur izpaužas viņa inženiera prāts. Nepietiek ar to, ka mazie razbainieki lien dārzā – uzrodas viltīgais un naudaskārais uzņēmējs Kārlis, kurš met acis uz veco dārzu, un ne tikai.

Drīz vien savērpjas dažādi raibi notikumi, kuros iesaistās divi Kārļa palīgi. Skolas bērniem nākas risināt ne tikai mammas privāto dzīvi, bet arī piedalīties dārza teritorijas aizstāvēšanā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Un tad atklājas patiesais vecā dārza noslēpums…

Bērnu lomās iejutušies Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Spēlfilmas ”Vecā dārza noslēpums” scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no Igaunijas atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem. Filmas režisors inscenētājs ir Olafs Okonovs, režisore Gunita Groša, galvenais operators Mārtiņš Jurevics, māksliniece Kristīne Lasmane, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, producents Gatis Upmalis.

Filmu skatītājiem piedāvā studija “F.O.R.M.A.”, kas ir producējusi tādas spēlfilmas kā “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (2017, režisors V.Brasla); “Džimlai Rūdi rallallā” (2014, režisori M.Putniņš, J.Cimmermanis); “Mazie laupītāji” (2009, režisors A.Zvirbulis); “Ūdensbumba resnajam runcim”(2004, režisors V.Brasla) un citas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.