Menu
 

Jūrmalā aicina uz sarunu ar rakstnieci Marinu Kosteņecku

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

25. aprīlī plkst. 16.00 Alberta Kronenberga Slokas bibliotēka un Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība ielūdz uz sarunu ar rakstnieci un publicisti Marinu Kosteņecku. Tikšanās notiks Slokas bibliotēkas telpās Raiņa ielā 3, Jūrmalā.

Sarunu vadīs LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone. Saruna būs par Marinas Kosteņeckas dzīvesstāstu, radošo darbību, topošo atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts” un rakstnieces lomu nesenajos Latvijas vēstures notikumos, informē LNB Atbalsta biedrības pārstāve Sanita Kitajeva.

Marina Kosteņecka ir ne vien populāra rakstniece un publiciste, bet arī viena no Tautas frontes dibinātājām un aktīva cīnītāja par Latvijas neatkarības atjaunošanu lielajā politikā. Viņas biogrāfija ļoti cieši savijusies ar Latvijai izšķirošu laika periodu – neatkarības atjaunošanu. "Vēsturiskie notikumi ietekmējuši rakstnieces radošo un personīgo dzīvi un otrādi – Marina Kosteņecka bijusi aktīva līdzdalībniece valsts vēsturē. Tieši tādēļ rakstnieces atmiņām un dzīves stāstam ir īpaša vērtība," skaidro S. Kitajeva.

Rīkojot tikšanos ar rakstnieci, Slokas bibliotēka un LNB Atbalsta biedrība vēlas dot iespēju ikvienam interesentam dzirdēt dokumentālus stāstus no mūsu laikmeta lieciniekiem – cilvēkiem, kam bijusi nozīmīga loma valsts liktenī, norāda biedrības pārstāve.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.