Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 12 Septembris 2019

22., 27.IX Režisora Ulda Cipsta filma "Tur" Baložos un Ķekavā

  • Publicēts Kino

22.septembrī plkst. 18.00 Baložu pilsētas kultūras namā un 27.septembrī plkst. 19.30 Doles Tautas namā demonstrēs latviešu režisora Ulda Cipsta jauno filmu “Tur”. Ģeniālas programmētājas Gundegas pasaule sabrūk viņas acu priekšā: viņa zaudē mīļoto, priekšniece draud ar atlaišanu, tuvinieki uzskata par jukušu. Taču viņai izdodas neiespējamais – radīt pirmo pasaulē mākslīgo intelektu ar apziņu, kurš iemīlas Gundegā un pārņem viņas bojāgājušā drauga Raimonda personību.

Lasīt vairāk...

22.IX Filma "Blakus" Salaspilī

  • Publicēts Kino

22.septembrī plkst.16.00 Salaspils kultūras namā “Rīgava” tiks izrādīta filma "Blakus". Tas ir attiecību stāsts, taču to nevar ielikt ne romantiskas komēdijas, ne melodrāmas rāmī. Tas ir mūsdienīgs vēstījums par ceļu uz savu iekšējo brīvību. Tās varoņi, meklējot sevi, apšauba vispārpieņemtās vērtības un galu galā – arī paši sevi. 

Lasīt vairāk...

22.IX Boksa turnīrs "Olaines kauss 2019"

  • Publicēts Sports

21.septembrī no plkst. 15.00 un 22.septembrī no plkst. 11.00 Olaines sporta namā norisināsies starptautisks boksa turnīrs "Olaines kauss 2019". Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies bokseri no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Īrijas, Šveices, Polijas, Islandes, Izraēlas, Vācijas un Armēnijas.

Lasīt vairāk...

22.IX Latvijas futbola čempionāta spēles Baldonē, Ķekavā un Olainē

  • Publicēts Sports

22.septembrī plkst. 14.00 Baldonē Latvijas futbola pirmās līgas maču pret Grobiņas sporta centra komandu aizvadīs futbola klubs “Auda”. Plkst. 17.00 “Audas” stadionā Ķekavā otrās līgas Ziemeļu zonas spēlē tiksies sporta klubu “Krimulda” un “Cēsis” futbolisti, bet plkst. 18.00 Olaines stadionā vēl viena Centra zonas cīņa “Albatroz SC” pret “Kuivižu Spartaku”.

Lasīt vairāk...

22.IX Andra Eglīša kausa izcīņa basketbolā Ķekavā

  • Publicēts Sports

22.septembrī Ķekavas sporta klubā turpnāsies tradicionālais basketbola turnīrs – Andra Eglīša kausa izcīņa, kurā piedalās sieviešu un vīriešu komandas. Sacensības norisinās divās grupās: sievietes (nedrīkst spēlēt LSBL vai līdzvērtīgu ārvalstu turnīru spēlētājas, kuras ir izgājušas laukumā vismaz vienā spēlē 2018/2019 gada sezonā), vīrieši (nedrīkst spēlēt LBL1 vai līdzvērtīgu ārvalstu turnīru spēlētāji un drīkst spēlēt 3 LBL2 spēlētāji, kuri ir izgājuši laukumā vismaz vienā spēlē 2018/2019 gada sezonā).

Lasīt vairāk...

22.IX Animācijas filma "Lielais ceļojums" Ķekavā

  • Publicēts Kino

22.septembrī plkst. 11.00 Doles Tautas namā Ķekavā demonstrēs bezmaksas animācijas filmu visai ģimenei "Lielais ceļojums". Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.

Lasīt vairāk...

Turaidas muzejrezervātā Lībiešu diena skolēniem "Ko stāsta ūdensputns?"

Katru gadu septembra pēdējā nedēļā Turaidas muzejrezervātā tiek organizēta Lībiešu diena skolēniem, kurā tiek stāstīts par Latvijas otru pamattautu – senajiem Turaidas iedzīvotājiem – lībiešiem. Šogad Lībiešu diena skolēniem Turaidā tiek rīkota 27. septembrī no 10.00 līdz 15.00, kuras laikā skolu klases aicinātas piedalīties interaktīvā izglītojošā programmā "Ko stāsta ūdensputns?".

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.