Menu
 

"Latvijas pasts" atjauninās pasta nodaļu vizuālo tēlu un uzlabos klientu ērtības, arī Pierīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - "Latvijas pasts" Foto - "Latvijas pasts"

Līdz šāgada beigām VAS “Latvijas pasts” plāno atjaunināt 43 pasta nodaļu vizuālo tēlu un funkcionālo nodrošinājumu. Pasta nodaļu pārmaiņu projekts ļaus klientiem saņemt pakalpojumus vai iegādāties preces mūsdienīgā un ērtā vidē, radot pozitīvu gaisotni gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem, sola uzņēmumā.

Atbilstoši pārmaiņu plānam tiks pārveidotas 26 pasta nodaļas Rīgā un reģionā – Ādažos, Baldonē, Kauguros, Ķekavā, Piņķos, Ropažos un Salaspilī, kā arī piecas nodaļas Kurzemē un pa četrām nodaļām Latgalē, Vidzemē un Zemgalē.

Nodaļās, kurās plānots īstenot pārmaiņas, tiks veikts kosmētiskais remonts, pārveidotas apkalpošanas letes, ieviests moderns tirdzniecības aprīkojums, pārskatīts un atjaunots tirgojamo preču sortiments, kā arī radīts vienots dizains atbilstoši uzņēmuma vizuālā standarta vadlīnijām. 

Uzlabojot klientu un darbinieku ērtības, veidojot patīkamu gaisotni pasta nodaļās, modernizējot tirdzniecības iespējas un radot vienotu vizuālo tēlu, “Latvijas pasts līdz šā gada beigām plāno veikt izmaiņas 43 pasta nodaļu dizainā un funkcionālajā nodrošinājumā visā Latvijā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.