Menu

Objekti filtrēti pēc datums: Septembris 2018

4.X Spēlfilma "Bille" Daugmalē

  • Publicēts Kino

4.oktobrī plkst. 19.30 Daugmales multifunkcionālajā centrā varēs noskatīties spēlfilmu "Bille"Latvijas simtgades filma par meiteni ar vērīgo acu skatienu tapusi pēc populārās rakstnieces Vizmas Belševicas daļēji autobiogrāfiskā romāna "Bille" motīviem. 

Lasīt vairāk...

4.X Zentas Veisas gobelēnu izstādes atklāšana Ķekavā

4.oktobrī plkst. 16.00 Ķekavas novadpētniecības muzejs notiks novadnieces Zentas Veisas gobelēnu izstādes atklāšana. Izstāde būs skatāma līdz 3.novembrim. Jau no bērnības Zentu Veisu  saistīja rokdarbi un viņa uzmanīgi vēroja gan mātes, gan māsas darbošanos ar stellēm un šūšanu. Interese par aušanu viņu pavadīja visu mūžu, tāpēc gobelēnu darināšanas tehniku viņa apguva pie mākslinieces Lilitas Postažas.

Lasīt vairāk...

2.X Tikšanās ar rakstnieku Māri Bērziņu Jaunmārupē

2.oktobrī plkst. 17.30 Mazcenas bibliotēkā Jaunmārupē viesosies rakstnieks, slavenās grāmatas "Svina garša" autors Māris Bērziņš. Grāmata nākusi klajā 2015. gadā kā viens no vēstures romānu sērijas "Mēs. Latvija, XX gadsimts" romāniem un arī šobrīd ir viena no lasītākajām grāmatām. Darbs vēstī par 1941. gada notikumiem Torņakalnā un  nacistiskās okupācijas laiku Latvijā. 

Lasīt vairāk...

Lielbritānijas valdība nolemj nedot priekšroku ES pilsoņiem pēc "Breksita"

Lielbritānijas valdība nolēmusi, ka pēc valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) visiem tiks piemēroti vienādi imigrācijas noteikumi, proti, ES pilsoņiem nebūs nekādu priekšrocību, salīdzinot ar citu valstu pilsoņiem, otrdien ziņo britu raidorganizācija BBC. Valdības lēmums ir saskaņā ar neatkarīgās Migrācijas komitejas rekomendācijām, ko atbalstījuši arī leiboristi.

Lasīt vairāk...

Baltijas Asamblejas balvu literatūrā piešķirs Gundegai Repšei

25. septembrī Saeimā vērtējot Baltijas Asamblejas (BA) balvas kandidātus, starptautiska žūrija lēma 2018. gada balvu literatūrā piešķirt rakstniecei Gundegai Repšei par vēsturiskās romānu sērijas “Mēs. Latvija, XX gadsimts” ideju, koncepciju un kuratores darbību 13 romānu izdošanā, kā arī par romānu “Bogene” kā vienu no šīs sērijas darbiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.