Menu
 

Autoskola Babītē un Piņķos – vai tāda pati kvalitāte kā Rīgā?

  • Autors:  Apmaksāta publikācija
Autoskola Babītē un Piņķos – vai tāda pati kvalitāte kā Rīgā? publicitātes

Šķiet, reti kura nozare Latvijā ir pārstāvēta ar tik plašu piedāvājumu cik autoskolu nozare. Loģiski, ka ieguvējam no tā būtu jābūt jaunajam vadītājam. Bet vai tas atbilst realitātei? Latvijā ir vairāk nekā 200 mācību iestādes, kas piedāvā vienu un to pašu pakalpojumu – saņemt vadītāja apliecību. Bet cik ilgā laikā un kādā kvalitātē? Ir virkne detaļu, kas būtiski var ietekmēt gan mācību procesa kvalitāti, gan tiesību iegūšanas ātrumu.

Latvijā labākā autoskola - Presto

Presto Autoskola Piņķos Jūrmalas ielā 17, Babītes pagastā, ir profesionāla un mūsdienīga mācību iestāde ar pozitīvu attieksmi pret topošajiem vadītājiem, apmācības procesu kā tādu, pret instruktoriem un pasniedzējiem. Tāpat Presto filiāles pieejamas Rīgā, Jūrmalā, Baložos, Olainē, Carnikavā, Vangažos, Lielvārdē, visās pilsētās nodrošinot vienlīdzīgu kvalitāti.

Ja tiek meklēta autoskola Babītē, tuvākā būs Piņķu filiāle. Presto citu autoskolu vidū izceļas ar labāko CSDD eksāmenu statistiku, kas pierāda instruktoru un pasniedzēju augsto kvalifikāciju.

Pasniedzēji un instruktori – Presto pamatvērtība

Presto pievienotā vērtība ir mācībspēki – instruktori un pasniedzēji, kas saviem kursantiem sniedz ne tikai teorētiskās, bet arī praktiskās zināšanas un ar savu pieredzes bagāžas nodošanu veicina autoskolas nozares attīstību. Presto mērķis vienmēr ir bijis veidot skolu ar universitātes principiem, tāpēc liels uzsvars tiek likts uz īpašu servisu, inovācijām un ikviena topošā vadītāja pozitīvās pieredzes veidošanu vienalga, kurā Latvijas pilsētā atrastos Presto filiāle. Tā ir vienmērīga un nemainīgi kvalitāte, kas pārbaudāma gan ar ikvienu vadītāju, kas ieguvis savu apliecību, gan ar CSDD statistikas datiem, gan ar autorizētām atsauksmēm Presto mājas lapā. Presto ir vienīgā autoskola Latvijā, kas ir tik caurskatāma un brīvi dalās ar informāciju.

Kā atzīmē augstas kvalifikācijas instruktors Reinis Bekkers: “Presto ir mūsdienīga autoskola. Cilvēki var brīvi pieteikties uz nodarbībām. Vairs nav tā, kad kursants zvana, un nevari atrast brīvu laiku, kur ielikt grafikā. E-pieraksta sistēma ir ideāla gan kursantiem, gan instruktoriem – es ievadu savus brīvos laikus, un caur savu Presto profilu redzu, kuros laikos pie manis ir pierakstījušies braucēji. Galvassāpes ir atkritušas, jo beidzot vairs regulāri nezvana telefons un nav jāatsaka nodarbības tāpēc, ka nav brīvu vietu.”

Izvēlēties Presto ir gudri

Pirmkārt, tā ir iespēja saņemt kvalitatīvas un progresīvas, uz pieredzi balstītas, gan praktiskās, gan teorētiskās iemaņas. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka:

- Presto ir līderis Eiropas līmenī, kur iespējams noslēgt distances līgumu un pieteikties braukšanas nodarbībām elektroniski;

- Presto piedāvā 100% garantiju - par pamatotu pretenziju iespējams saņemt atpakaļ naudu;

- Autoskola izceļas ar nemitīgu un progresīvu tehnisko izaugsmi arī digitālajā vidē, saprotot auditorijas vajadzības un vēlmes būt uzrunātiem sociālajos tīklos;

- Ir iespējams saņemt bezprocentu aizņēmumu B kategorijas apgūšanai.

Plašāka informācija iegūstama ieskatoties Latvijas modernākās autoskolas mājaslapā – Presto.lv.

1 komentārs

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.