Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 11 Februāris 2019

Finanšu ministrija: Komunālo pakalpojumu cenas janvārī veicināja inflācijas pieaugumu līdz 3%

Komunālo pakalpojumu cenas janvārī veicināja inflācijas pieaugumu līdz 3%, norādīja Finanšu ministrijā (FM). Pēc neliela inflācijas palēninājuma pērnā gada nogalē, kad patēriņa cenu kāpums decembrī, salīdzinot ar iepriekšējiem mēnešiem, piebremzējās un sasniedza 2,6% gada griezumā, mājsaimniecību patēriņa cenu pieaugums šā gada janvārī atkal paātrinājās.

Lasīt vairāk...

Kā sokas sociālās aprūpes dienestiem Pierīgas novados

Pierīgā ir ļoti daudz iedzīvotāju, arī veco cilvēku ir daudz. Ne visiem vecumdienās pietiek spēka, veselības un iespēju sevi aprūpēt pašiem, sevišķi, ja nav tuvinieku atbalsta. Ir sirmgalvji, kuri smagā veselības stāvokļa dēļ mūža nogali pavada ilgstošas sociālās aprūpes centrā vai pansionātā. Kā sokas sociālās aprūpes dienestiem Pierīgas novados?

Lasīt vairāk...

Sociālie darbinieki šogad nesaņems piemaksas no valsts budžeta par darbu ar ģimenēm un bērniem

Sociālie darbinieki piemaksas no valsts budžeta par darbu ar ģimenēm un bērniem šogad nesaņems, aģentūra LETA uzzināja Labklājības ministrijā (LM). Lai nodrošinātu sociālajiem darbiniekiem piemaksas par darbu ar ģimenēm un bērniem, pērn tika piešķirta valsts mērķdotācija pašvaldībām 898 000 eiro apmērā. Tomēr šogad piemaksas par darbu ar bērniem, vismaz no valsts budžeta, netiks nodrošinātas.

Lasīt vairāk...

Siguldas pašvaldība 11 kultūras projektu realizēšanai sadala 18 700 eiro

Noslēdzies Siguldas novada pašvaldības kultūras projektu finansēšanas konkurss, kurā saņemti 24 pieteikumi, bet atbalstīti 11 projekti, piešķirot atbalsta finansējumu 18 700 eiro apmērā. Projektu konkursa mērķis bija veidot labvēlīgus nosacījumus iedzīvotāju iniciatīvām un vietējās kopienas iesaistīšanai kultūras piedāvājumu radīšanā un patēriņā.

Lasīt vairāk...

22.II "S!-Fischer" ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā Siguldā

  • Publicēts Sports

22.februārī plkst. 11.00 Siguldā notiks 2019.gada "S!-Fischer" ziemas skolēnu čempionāta trešais posms distanču slēpošanā. Dalībniekiem būs jāmērojas spēkiem šķēršļu un veiklības distancē, jāparāda sava fiziskā sagatavotība un koordinācija, pārvarot “līklocīti”, “labirintu”, slaloma nobraucienus gan lejup, gan augšup, slēpošanu atmuguriski, kā arī “mogulu” jeb sniega pumpas un citus šķēršļus.

Lasīt vairāk...

21.II Latvijas florbola otrās līgas spēle Inčukalnā

  • Publicēts Sports

21.februārī plkst. 20.00 Inčukalna sporta kompleksā vietējā sporta kluba “Coyote” florbolisti aizvadīs, iespējams, izšķirošo spēli par iekļūšanu Latvijas otrās līgas izslēgšanas turnīrā. Inčukalna komandas pretinieks būs Tērvetes florbola klubs. Divas kārtas pirms pamatturnīra beigām cīņā par ceturto vietu grupā un ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu “koijoti” Tērvetes florbolistus apsteidz par trim punktiem.

Lasīt vairāk...

21.II Nacionālās volejbola līgas ceturtdaļfināla spēle Mārupē

  • Publicēts Sports

21.februārī plkst. 20.00 Mārupes sporta kompleksā vietā sporta centra dāmu volejbola komanda aizvadīs Nacionālās līgas ceturtdaļfināla sērijas pirmo spēli pret volejbola klubu “Gulbene”. Pamatturnīru mārupietes beidza otrajā, bet gulbenietes – pēdējā septītajā vietā. Atbildes spēle paredzēta 24.februārī Gulbenē. Ja katra komanda būs guvusi pa vienai uzvarai, tiks  izspēlēts “zelta sets”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.