Menu
 

Pierīgā turpina degt kūla un mežs; Olaines novadā uguns izplatījusies 10 hektāru platībā

Pieturoties sausam laikam, Pierīgas novados un Jūrmalā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) turpina saņemt izsaukumus par pērnās zāles un meža zemsedzes degšanas gadījumiem. Pēdējo divu dienu laikā lielākais ugunsgrēks izcēlies trešdien dienas vidū Olaines novadā, kur vairākās vietās dega meža zemsedze 10 hektāru platībā, kā arī neapsaimniekotas un pamestas būves.

Lasīt vairāk...

Lieldienu brīvdienās kūlas ugunsgrēkos izdeguši 410 hektāri Latvijas zemes

Aizvadītajās Lieldienu brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā saņēmis 654 izsaukumus, tajā skaitā 544 uz ugunsgrēku dzēšanu. Brīvdienās – laika posmā no piektdienas rīta līdz otrdienas rītam – VUGD reģistrējis 329 kūlas ugunsgrēkus, kuros izdega 410 hektāri Latvijas zemes. Šogad kopumā reģistrēti 2239 pērnās zāles ugunsgrēki, kas jau ir vairāk nekā pērn kopumā.

Lasīt vairāk...

Policija Lieldienu brīvdienās uz ceļiem veiks masveida pārbaudes

Valsts policija (VP) Lieldienu brīvdienās uz ceļiem veiks masveida pārbaudes, pavēstīja VP preses pārstāve Simona Grāvīte. Policija Lieldienu brīvdienās kā ierasts uzraudzīs ceļu satiksmi, tostarp veicot masveida pārbaudes, ar mērķi atklāt transportlīdzekļu vadītājus, kuri vada transportlīdzekli, būdami alkohola, narkotisko vai citu apreibinoši vielu ietekmē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.