Menu
 

Aizturēts vīrietis, kurš pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu un policistam dod kukuli

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - no Valsts policijas video Foto - no Valsts policijas video

Valsts policija otrdien, 31.maijā, autoceļa Rīga – Daugavpils 26. kilometrā fiksēja automašīnu “Mercedes Benz”, kuras vadītājs pārsniedza braukšanas ātrumu – vietā, kur atļautais ātrums ir 90 kilometri stundā, brauca ar 134 kilometriem stundā.

Pēc policistu norādes transportlīdzeklis apstājās un policists devās pie vadītāja noskaidrot steigas iemeslus, tomēr 1962. gadā dzimušais “Mercedes” vadītājs sākotnēji noliedza, ka būtu traucies tik lielā ātrumā. Tomēr jau mirkli vēlāk pēc policistu aicinājuma aplūkot video kamerā fiksēto ātruma pārkāpumu, atzina savu vainu un devās atpakaļ uz savu automašīnu.

Laikā, kad policists sniedzis šoferim apliecinājumu par to, ka administratīvā pārkāpuma lietas lēmums tiks nosūtīta uz vīrieša e-pasta adresi, autovadītājs izvilcis no kabatas 20 eiro banknoti un ielicis to zem lapas. Policists autovadītājam norādījis, ka par kukuļdošanu draud kriminālatbildība, par notikušo kukuļdošanas gadījumu informējis vadību un nogādājis automašīnas vadītāju Valsts policijas Ogres iecirknī.

Kā informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, autovadītājam par ātruma pārsniegšanu piemērots 80 eiro liels naudas sodu, bet par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess. Par kukuļdošanu Krimināllikumā ir paredzēta atbildība – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, probācijas uzraudzība, sabiedriskais darbs vai naudas sods.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.