Menu
 

Jūrmala atzīta par vienu no drošākajām Eiropas pludmalēm atpūtai pēc koronavīrusa krīzes

  • Autors:  LETA
Foto: jurmala.lv Foto: jurmala.lv

Eiropas Komisijas (EK) Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu tīklā (EDEN) ietilpstošā Eiropas labāko galamērķu organizācija (EBD) izveidojusi sarakstu ar desmit drošākajām pludmalēm Eiropā atpūtai pēc koronavīrusa krīzes, kuru vidū ir arī Jūrmala un Nida Lietuvā.

Pludmales atlasītas pēc vairākiem kritērijiem, tādiem kā zems koronavīrusa inficēšanās līmenis, pludmaļu izmērs un vienai personai pieejamais kvadrātmetru daudzums pludmalē. Sarakstā iekļautajās pludmalēs "pat sezonas kulminācijā distancēšanās nebūs problēma, lai būtu drošas brīvdienas".

Pludmales arī atlasītas pēc privāto villu, tūristu dzīvokļu, maza vai vidēja lieluma viesnīcu lielā piedāvājuma, kas apņemas rūpēties par ceļotāju veselību, tīrot un dezinficējot telpas pēc katras uzturēšanās un ievērojot sociālo distancēšanos. Pludmales arī atrodas tuvu slimnīcām, kuras krīzes laikā nav cietušas no pārslodzes ar pacientiem un kurās gultasvietu skaits ir lielāks nekā vidēji Eiropā. 

Pirmajā vietā atrodas Prevezas pludmale Grieķijā, kurai seko Komporta Portugālē un Helas pussala Polijā. Jūrmala ierindota astotajā vietā, bet tai devītajā vietā seko Nida Lietuvā.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.