Menu
 

No 1.jūlija gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos Sigulda-Nurmiži un Sigulda-Turaida-Krimulda

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Lai iedzīvotāji varētu pēcpusdienā no Gleznotājkalna nokļūt Siguldas centrā, sākot ar 1.jūliju, gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5607 Sigulda-Nurmiži. Savukārt, ņemot vērā zemo pasažieru plūsmu, maršruta Nr.3112 Sigulda-Turaida-Krimulda divi reisi vairs netiks izpildīti svētdienās, vēsta Autotransporta direkcija.

Balstoties uz Siguldas novada pašvaldības lūgumu, maršruta Nr.5607 Sigulda-Nurmiži autobuss, kas no Siguldas autoostas katru dienu izbrauc plkst.15.30, apstāsies arī pieturā Gleznotājkalns. Tādējādi tas galapunktā pienāks plkst.16.16 (līdz šim pienāca plkst.16.13).

Savukārt maršruta Nr.3112 Sigulda-Turaida-Krimulda reiss, kas Siguldas autoostā tiek uzsākts plkst.15.10 un pieturā Krimulda – plkst.15.30, vairs netiks izpildīts svētdienās. Līdz ar to autobuss kursēs no pirmdienas līdz sestdienai.

Autotransporta direkcija atkārtoti aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.