Menu
 

Autobraucēju ievērībai: remontdarbi uz Daugavpils šosejas turpinās četros posmos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Valsts ceļi Foto - Latvijas Valsts ceļi

Būvdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās un vairāk nekā 70 ceļu posmos joprojām norit darbi. Uz Daugavpils šosejas ir četri remontdarbu posmi, atgādina VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz Daugavpils šosejas (A6) ir posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, kur noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm, posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem, posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem, kā arī posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils.

Savukārt uz Bauskas šosejas (A7) no Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils – Babīte) līdz pat Lietuvas robežai tiek ierīkotas akustiskās ribjoslas. Intensīvās satiksmes dēļ darbi tur tiks veikti arī naktīs.

Rudenī vakaros ārā vēlak paliek gaišs un agrāk satumst, tādēļ LVC aicina autovadītājus mijkrēslī un tumšajā diennakts laikā būt īpaši uzmanīgiem. Oktobrī atsevišķus ceļu posmus var klāt slapjas, nobirušas koku lapas, kuru dēļ ceļi var būt slideni, savukārt lietus laikā var rasties akvaplanēšana. Tāpēc autovadītājiem būtu jāpielāgo braukšanas paradumus laika apstākļiem. 

Savukārt grants ceļi lietus dēļ vietām var būt pārmitrināti un grūtāk izbraucami. Par pārmitrinātiem ceļu posmiem un citiem braukšanas apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem VAS “Latvijas Valsts ceļi” aicina informēt, zvanot uz diennakts bezmaksas infolīniju 80005555.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.