Menu
 

Jūrmalā darbu sākusi koplietošanas velonoma

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības atbalstu Jūrmalā darbu sākusi “Nextbike” koplietošanas velonoma. Tās pakalpojumi būs pieejami kā pilsētas iedzīvotājiem, tā arī viesiem. Jūrmalas iedzīvotāja kartes īpašniekiem pieejams īpašs tarifs – 30 minūtes dienā bez maksas, vēsta kūrortpilsētas pašvaldībā.

Velosipēdu noma ir pieejama Bulduros, Dzintaros, Majoros, Dubultos, kā arī Kauguros. Velo nomas pakalpojums ir pieejams jebkurā diennakts laikā, norēķiniem izmantojot mobilo lietotni "Nextbike". Aplikācijā reģistrētie lietotāji var paņemt nomas velosipēdu jebkurā vietā, kur tas ir novietots. Pēc velosipēda lietošanas to ir iespējams atstāt tajā pašā vai citā velo nomas vietā vai arī novietot  "zaļajā zonā“, kas norādīta "Nextbike" aplikācijas vai mājaslapas kartē.

"Nextbike" velosipēdi ir pieejami arī Rīgā. Tos var nomāt Rīgā un pēc lietošanas novietot Jūrmalā, kā arī otrādi. Rīgā un Jūrmalā kopā ir pieejami 200 "Nextbike" nomas velosipēdi.

Velosipēda nomas maksa ir 1,29 eiro par 30 minūtēm vai 12,90 eiro par 24 stundām. Interesentiem ir iespēja iegādāties arī velo nomas abonementu. Ja pēc lietošanas velosipēdu novieto “zaļajā zonā”, papildus jāmaksā viens eiro. Velosipēda atgriešana jebkurā no kartē atzīmētajām nomas vietām ir bez papildu maksas.

Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti velo nomai tiek piemērots īpašs tarifs – Jūrmalas pilsētā  30 minūtes dienā bez maksas, savukārt katras nākamās 30 minūtes izmaksās vienu eiro, bet maksa par 24 stundu nomu ir 12 eiro. Lai aktivizētu īpašo tarifu, kas paredzēts Jūrmalas iedzīvotāja kartes īpašniekiem, īsziņā jānosūta Jūrmalas iedzīvotāja kartes numurs uz "Nextbike" klientu centra tālruni +371 27665995. Pēc kartes numura pārbaudes automātiski tiks aktivizēta iespēja izmantot velosipēdu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.