Menu
 

Nosvinēti spāru svētki Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūvei

  • Autors:  Apriņķis.lv
Nosvinēti spāru svētki Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūvei Publicitātes foto

28. septembrī Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola nosvinēja piebūves spāru svētkus, kuros piedalījās celtnieki, skolas padomes un administrācijas pārstāvji un Garkalnes novada domes un “Ostas celtnieka” vadība.

Būvuzņēmums “Ostas celtnieks” realizē Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūves celtniecību, ar jaunbūves palīdzību paplašinot esošās skolas telpas un līdz ar to nākotnē uzlabojot mācību procesa norisi.  Būvniecības darbi tika uzsākti 2017. gada augustā, un tos plānots pabeigt līdz 2019. gada sākumam, palielinot skolas kopējo telpu platību no nepilniem 2000 m2 līdz vairāk nekā 7000 m2. Projekta laikā tiks uzbūvētas sākumskolas klašu telpas, daļa no skolas administratīvajām telpām, sporta zāle, kā arī skolas ēdnīca. Tad Mūzikas un mākslas pamatskolā izglītību varēs iegūt līdz pat 500 audzēkņu, informē SIA “Ostas celtnieks” pārstāve saziņai ar sabiedrību Jana Jentkus.

“Šodien ir liela diena mūsu novada iedzīvotājiem, jo mūsu lielākais projekts – jauna skola –  ir ieguvis reālas aprises. Paldies visiem, kuri piedalījās mūsu sapņa realizācijā – vecākiem, skolēniem, tehniskajiem darbiniekiem, ikvienam, kas palīdzēja, un šodien īpašs paldies jaunās skolas arhitektiem, celtniekiem un būvuzraugiem. Paveikts jau ir daudz, bet daudz vēl ir arī darāmā, un kopā mēs to paveiksim, lai Latvijas jaunās simtgades pirmo mācību gadu mūsu bērni uzsāktu jaunā skolā,” teic Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš.

Līdz 2019. gada sākumam papildu iekštelpu būvniecības darbiem tiek īstenoti arī skolas pagalma labiekārtošanas darbi. Šobrīd tiek izvietoti karogu masti, soliņi, velosipēdu novietnes, labiekārtota un rekonstruēta esošās skolas priekšējā zona, izveidotas 48 automašīnu stāvvietas un piebraucamie ceļi, uzbūvēti ar žogu norobežoti bērnu spēļu laukumi pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī nojume un citi bērnu rotaļām paredzēti labiekārtojuma elementi. Tāpat skolas teritorijā pie dīķa tiek veidotas divas terases atpūtai un brīvā laika pavadīšanai, norāda J. Jentkus.

“Pateicoties profesionālam komandas darbam un ļoti veiksmīgai sadarbībai ar Garkalnes novada domi un Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas vadību, drīzumā jau varēsim nodot skolēnu rīcībā jaunu ēku, kas būs ne tikai moderna, bet arī ievērojami plašāka. Šis projekts mums ir īpaši nozīmīgs, jo tādējādi varam veicināt jaunās paaudzes izglītības procesu, padarot skolēnu ikdienu patīkamāku,” dalās “Ostas celtnieka” valdes priekšsēdētājs Konstantins Bursakovskis.

“Ostas celtnieks” ir daudzprofilu būvniecības uzņēmums, kas dibināts 1994. gadā Ventspilī un darbojas tirgū jau vairāk nekā 24 gadus. Uzņēmums veic ēku, ceļu, un inženiertīklu būvniecību, nodrošinot pilnu pakalpojumu ciklu no projektēšanas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā, vēsta J. Jentkus.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.