Menu
 

Carnikavas novada pludmalē uzstādītas 19 jaunas informatīvās zīmes

  • Autors:  Apriņķis.lv
Carnikavas novada pludmalē uzstādītas 19 jaunas informatīvās zīmes Foto: Carnikavas novada pašvaldība

Projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” ietvaros Carnikavas novada pludmalē no Kalngales līdz Lilastei rudenī pabeigts uzstādīt 19 norāžu, informē Carnikavas novada pašvaldībā.

Daļā zīmju ietverta informācija par pludmales zonējumu, attālumu līdz ciematu centriem un telts vietām. Uzstādītas arī informatīvās planšetes pludmalē Kalngalē (viena), Garciemā (viena), Carnikavā (viena) un Lilastē (divas) – pie galvenajām noejām uz pludmali, kā arī informatīvais stends Lilastes pludmalē par Carnikavas novada pludmales zonējumu un novadā pieejamiem apskates objektiem.Projekta mērķis ir veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos un īstenot jūras piekrastes joslas apsaimniekošanu, nodrošinot tajā labu vides kvalitāti – piekrastes pieejamību, labiekārtojumu, drošību un atbilstību sanitārajām prasībām, skaidro pašvaldībā.

Nacionālas nozīmes projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” vadošais partneris ir Latvijas Pašvaldību savienība. Projekts tiek realizēts ciešā sadarbībā ar visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām vai to institūcijām. Projektā piedalās Carnikavas, Engures, Dundagas, Grobiņas, Jūrmalas, Liepājas, Limbažu, Mērsraga, Nīcas, Pāvilostas, Rojas, Rucavas, Salacgrīvas, Saulkrastu un Ventspils novada dome, Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde”, Rīgas pils, Ziemeļu un Pārdaugavas izpilddirekcijas u.c.

Projekta kopējais budžets ir 199 565 eiro. Carnikavas novadam kopējais piešķirtais finansējums ir 7550 eiro, vēsta pašvaldības pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.