Menu
 

Reklāmas un sludinājumu iespējas Baldonē

  • Autors:  Apmaksāta reklāma
Reklāmas un sludinājumu iespējas Baldonē

Baldone ir ideju un attīstības pilsēta. Šī ir vieta, kur jauniešiem tiek dotas iespējas gan piedalīties, gan izteikt savu viedokli un tapt sadzirdētiem. Vieta, kur katram iedzīvotājam ir iespējas būt daļai no pilsētas attīstības, kā arī iespēja saņemt pilsētas atbalstu gan grūtās dzīves situācijās, gan reizēs, kad grūti pieņemt lēmumu vai atrast īsto dzīves ceļu. Dalder.lv reklāma Baldonē ir īstā vieta, kur atradīsi visus sev interesējošos piedāvājumus.

Pašizaugsmes projekti jauniešiem

Pilsētas dome piedāvā iespēju jebkuram jaunietim no 15 līdz 29 gadu vecumam piedalīties projektā “Proti un dari” – šis projekts piedāvā jauniešiem, kas ir bez darba un šobrīd nekur nemācās, iegūt prakses vietu, apmeklēt psihologu, kā arī karjeras konsultācijas, lai rezultātā iegūtu darba pieredzi vai arī apgūtu kādu profesiju vai pat apmeklētu autovadītāju kursus. Šobrīd projekta atbalstu saņem divi jaunieši, bet jebkurš, kurš vēl nav atradis savu nākotnes ceļu ir aicināts pieteikties.

Tiem, kam jau ir skaidrs savs dzīves ceļš un ir arī darbības plāns, tiek piedāvāta iespēja piedalīties “Uzņēmējdarbības attīstības biznesa ideju konkursā jauniešiem”. Konkursa mērķis ir sniegt pašvaldības atbalstu jauniešu idejām, veicināt saimnieciskās darbības attīstību, kā arī popularizēt jaunu uzņēmēju rašanos. Konkursā var piedalīties jebkurš 18–35 gadus vecs jaunietis, kurš ir deklarēts novadā un plāno uzsākt saimniecisko darbību vai tādu jau veic.

Esi jauns un aktīvs – esi notikumu centrā

Baldones novads meklē enerģiskākos un aktīvākos sava novada jauniešus, lai tie piedalītos jauniešu domes veidošanā. Tās mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību, personīgi izaugsmi sociālajās un kultūras norisēs vietējā, valsts un starptautiskā mērogā. Tā ir lieliska iespēja iesaistīties jaunatnes politikas veidošanā, kā arī iesaistīties diskusijās par jauniešiem aktuāliem jautājumiem.

Iespēja arī nevalstiskām organizācijām saņemt atbalstu

Lai veicinātu sadarbību starp pašvaldību un iedzīvotājiem, ir izstrādāts konkurss, kas dod iespēju Baldones novadā reģistrētajām biedrībām, kas veic sociāli nozīmīgu darbu, saņemt pašvaldības atbalstu. Bez šī konkursa ir arī vairāki citi, kas piedāvā iespēju saņemt finansējumu un palīdzību dažādu organizāciju attīstībā. Vienu no šiem konkursiem piedāvā Latvijas vides aizsardzības fonds, kas aicina pieteikties visus, kas gatavi palīdzēt veicināt atbildīgu dzīvesveidu un mācīt pārējiem, kā rūpēties par dabu un uzlabot apkārtējās vides stāvokli.

Vieta ne tikai vietējiem, bet arī tūristiem

Ja vēl neesi pabijis Baldonē, tad noteikti to ir vērts izdarīt. Šeit ir pieejama atpūta visām gaumēm, sākot ar ekstrēmo Baldones Waterjump, kurā varēsi izbaudīt asas izjūtas, beidzot ar romantisku velobraucienu pa Baldones taku. Katru gadu ir iespēja apmeklēt arī Baldones Waterfest – festivālu visiem tiem, kam patīk atpūsties un atveldzēties no vasaras karstuma. Sacensības garu varēs izbaudīt Baldones peintbola parkā, kur kopā ar draugiem varēsiet doties visas vasaras garumā. Veselīgā dzīvesveida piekritējiem patiks sēravots “Ķirzaciņa”, bet vēstures mīļotāji izbaudīs Balto pili vai Mercendarbes muižu. Sludinājumi Baldonē par atpūtas vietām un izklaides iespējām pieejami Dalder.lv sadaļā “Izklaide”.

Baldone noteikti ir vieta, ko izvēlēties par savu dzīvesvietu, kā arī neaizmirstamu galamērķi brīvdienām. Šī ir vieta, par kuru priecāsies gan bērni, gan pieaugušie, tā būs lieliska iespēja ieraudzīt ko jaunu un vēl nebijušu, pavisam netālu no galvaspilsētas. Arī vietējiem iedzīvotājiem ir daudz un plašas iespējas gan uz profesionālo attīstību, gan atpūtu. Un iespējams tieši šī būs vieta, kur kādā galvā, lēnas pastaigas laikā iešausies nākamā ģeniālā ideja biznesam.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.