Menu
 

Saulkrastos cietusi Baltā kāpa; daļēji sabrukusi arī laipa

 • Autors:  Apriņķis.lv
Saulkrastos cietusi Baltā kāpa; daļēji sabrukusi arī laipa Foto: Leonīds Jākobsons, facebook.com

Kā liecina sociālajā tīklā "Facebook" publicētās fotogrāfijas, krasta erozijas rezultātā pamatīgi cietusi Saulkrastu pludmalē esošā Baltā kāpa un laipa.

Piektdien slēgta Baltās kāpas laipa, bet sestdien laipa sagāzusies stiprās krasta erozijas dēļ, rakstīts Saulkrastu Tūrisma informācijas centra "Facebook" lapā. "Uztraukumam nav pamata, jo laipa tuvākajā laikā tiks demontēta! Lūdzu, ievērot to, ka kāpelēšana un staigāšana kāpas situāciju tikai pasliktina!" norāda informācijas centra pārstāvji.

2 komentāri

 • Sandra
  Sandra Pirmdiena, 05 Novembris 2018 10:29 Komentāra saite

  Viennozīmīgi pašvaldībai jānes atbildība par projektu ar kuru pasteidzināja kāpas nobrukšanu, kā arī nelietderīga līdzekļu izšķērdēšana. Savulaik Eberhards teica, ka tā ir vienkārši uzpūsta kāpa un katrs iesistais stabiņš kāpā veicinās tās eroziju, jo tādā veidā rodas plaisa gluži kā stiklā un tad tikai darbs vējam, lietum un salam un kā kūkas gabaliņi atdalīsies un birs nost. Tā nu tas ir, ja palielina antropoloģisko slodzi un rūpējas par tūrismu.

 • Zanda
  Zanda Pirmdiena, 05 Novembris 2018 22:46 Komentāra saite

  Tas, ko es jau sen teicu. Laidiet tak dabu brīvi. Smieklīgi viņu turēt ciet. Tā ir visskaistāka kur cilvēks nav licis savu pirkstu. Un nevajag būt tik iedomīgiem, ka mēs tur kaut ko tagad regulēsim un naudaskārīgiem.
  Cilvēks īsta nelgas garā savā naudas kārē kropļo un bremzē Dabu brīvi attīstīties un pārmainīties.Nevajag ar Dabu cīnīties. Vajag tajā iekļauties un cienīt. Veca elementāra gudrība. Instinkti mums aizmiglo galvu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.