Logo
Drukāt šo lapu

Uz Dzintaru pārvada Jūrmalā samazināts atļautais braukšanas ātrums

Uz Dzintaru pārvada Jūrmalā samazināts atļautais braukšanas ātrums Foto: www.jurmala.lv

Lai paaugstinātu satiksmes drošību, no 8. janvāra uz Dzintaru pārvada Jūrmalā tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums – turpmāk tas būs 50 kilometri stundā līdzšinējo 70 kilometru vietā, aģentūru LETA informēja Jūrmalas domes pārstāve Zane Leite.

Dzintaru pārvads atrodas tuvumā vietai, kur 30. decembrī notika avārija, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki. Meža prospekta un Skujenes ielas krustojuma rajonā automašīna "Toyota Corolla Verso" uzbrauca četriem gājējiem, kuri tobrīd šķērsoja braucamo daļu tam neparedzētā vietā.

Pašvaldībā gan norāda, ka satiksmes izmaiņas nav tieši saistītas ar negadījumu un šādos ziemīgos laikapstākļos uz pārvada arī citus gadus esot noteikts lēnāks braukšanas ātrums.

Vienlaikus veikt izmaiņas satiksmes organizācijā, piemēram, uzstādīt papildu gājēju pāreju negadījuma vietā, patlaban neesot plānots, jo netālu no tās jau esot regulējama gājēju pāreja. "Nokļūšanai Dzintaru koncertzālē jāizmanto regulējamā gājēju pāreja Turaidas ielā. Savukārt nokļūt Dzintaru mežaparkā no Dzintaru stacijas drošā un ērtā veidā var arī, dodoties pa gājēju celiņu zem Dzintaru pārvada pa labi no Dzintaru stacijas," skaidro pašvaldībā.

Pašvaldība aicina autovadītājus būt vērīgiem un pievērst uzmanību ceļa zīmēm, lai nepārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu. Plānots, ka ierobežojumi būs spēkā līdz pavasarim.


Visas tiesības aizsragātas © apriņķis.lv 2018