Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 03 Oktobris 2018

Carnikavā dabas parkā "Piejūra" izstrādā veselības maršrutu sportisko apmeklētāju vajadzībām


Pēdējos mēnešos dabas parkā “Piejūra” paralēli tiek īstenoti divi lieli projekti – “Atpūtas taka dabas parkā “Piejūra” Carnikavā, Carnikavas novadā” jeb tā saucamās Carnikavas promenādes uz jūru būvniecība un "Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra” “Coastal Habitat Conservationin Nature Park “Piejūra”” jeb “LIFE CoHaBit”, tostarp tiks izveidots arī veselības maršruts.
Lasīt vairāk...

Māte ar divgadīgu bērniņu uz rokām izlec pa logu no degošas mājas Olaines pagastā

Olaines pagastā pirmdien, 1. oktobrī, aizdegoties divstāvu koka ēkai, daudzbērnu ģimene palikusi bez mājvietas. Ugunsnelaime izcēlusies brīdī, kad mājas saimniece Rita kopā ar divus gadus veco meitiņu devusies gulēt diendusu. Par laimi, nelaimē neviens nav cietis – saimniece pēdējā brīdī ar bērnu uz rokām izlekusi pa logu, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”. 

Lasīt vairāk...

Aptauja Rīgā: Vai, iegādājoties medikamentus, jūs piekrītat lietot lētāko alternatīvu?

No 1. oktobra 83 kompensējamo zāļu A saraksta medikamentiem ir samazināta cena. Tiek lēsts, ka pacientu kopējais ietaupījums būs 2,5 miljoni eiro. Speciālisti atzinuši, ka Latvijas iedzīvotāji ik gadu pārmaksā teju 25 miljonus eiro par zālēm, kurām ir pieejama lētāka alternatīva ar līdzvērtīgu terapeitisko efektivitāti. Gadījumos, ja ārsts receptē nav atzīmējis, ka medikamentu nedrīkst aizvietot, farmaceita uzdevums ir piedāvāt lētākās zāles. Tomēr joprojām liela daļa iedzīvotāju izvēlas nevis lētākos medikamentus, bet oriģinālos, kas ir krietni dārgāki, lai gan abu efektivitāte ir līdzvērtīga.

Lasīt vairāk...

Skolēnus aicina piedalīties Likteņdārza konkursā par lielāko reģiona sveci

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām, Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko reģiona sveci. Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā sadarbībā ar SIA "Baltic Candles" tiktu izlietas piecas lielsveces – pa vienai Latgalei, Kurzemei, Vidzemei, Zemgalei un Rīgai, informē Likteņdārza administratīvā direktore Linda Galino.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.