Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 09 Janvāris 2019

22.I Animācijas filma "Īgņas valstība" Ādažos

  • Publicēts Kino

22.janvārī plkst. 18.00 Ādažu kultūras centrā demonstrēs animācijas filmu "Īgņas valstība". Terijs ir gluži parasts pusaudzis, kurš brīnumainā kārtā pēkšņi nonāk savas omes fantastiskajā un krāšņajā pasaku valstībā. Taču tur nebūt nav tik jautri kā omes stāstos, jo ļaunais burvis Īgņa nobūris pasaku zemi ar nīgruma burvestību.

Lasīt vairāk...

21., 29.I Dokumentālā filma "Lustrum" Pabažos un Ādažos

  • Publicēts Kino

21.janvārī plkst. 19.00 Pabažu kultūras namā un 29.janvārī plkst. 19.30 Ādažu kultūras centrā demonstrēs režisora un scenārija autora Ginta Grūbes dokumentālo filmu “Lustrum”. Šis ir stāsts par VDK arhīvu un pagātnes izvērtēšanu atjaunotajā valstī, mēģinājums saprast, kas bija tā sistēma, kas pēdējos 25 gadus traucē Latvijas valsts pieaugšanas procesam.

Lasīt vairāk...

Deputāti: Latvijai jābūt gatavai dažādiem scenārijiem "Brexit" procesa attīstībā

Saeimas deputāti trešdien Eiropas lietu komisijas un Ārlietu komisijas kopsēdē sprieda par Latvijas gatavību sekām, ko var radīt gaidāmā Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības jeb “Brexit”. Parlamentārieši, atsaucoties uz neskaidro situāciju par to, vai Apvienotās Karalistes parlamentā tiks ratificēts izstāšanās līgums, uzsvēra, ka Latvijai ir jābūt gatavai ikvienam iespējamam scenārijam.

Lasīt vairāk...

Tīnūžos tiks izbūvēta jauna tirdzniecības vieta

Lai uzlabotu vietējo ražotāju konkurētspēju un veicinātu pašu saražotās produkcijas noietu, Tīnūžos tiks izbūvēta jauna tirdzniecības vieta. Izvērtējot vairākas tirdzniecības vietas ierīkošanai atbilstošas teritorijas, par piemērotāko tika atzīta nekustamā īpašuma “Lapas” teritorija, kas atrodas blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”, informēja Ikšķiles novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Ekonomists: Globālie ekonomiskie un politiskie riski šogad ierobežos Latvijas eksporta iespējas

Pēdējos mēnešos ārpus Latvijas arvien vairāk parādās signāli par globālās ekonomikas un starptautiskās tirdzniecības izaugsmes tempu bremzēšanos un to pakāpeniski sāk izjust arī uzņēmēji Latvijā. Kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes publicētā informācija, pērnā gada novembrī Latvijas preču eksports salīdzinājumā ar 2017. gada novembri palielinājies par 5,2%, savukārt laika posmā no janvāra līdz novembri Latvijas preču eksports audzis par 8%.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.