Menu
 

Saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanu uz laiku atceļ projekta "Sporto visa klase" sacensības

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumu ieviešanu Latvijā, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) līdz 30.aprīlim aptur projekta “Sporto visa klase” saistīto sacensību organizēšanu un visas plānotās sacensības uz laiku tiek atceltas.

LOK, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) ieteikumus, kas saistīti ar koronavīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanu, kā arī pašvaldību izdotos rīkojumus ar aizliegumu organizēt un piedalīties masu pasākumos (t.sk. sporta sacensībās), pārtrauc ar projekta “Sporto visa klase” saistīto sacensību organizēšanu līdz 2020.gada 30.aprīlim. 

Par turpmākiem lēmumiem tiks informēts atsevišķi, izvērtējot aktuālo situāciju un ņemot vērā atbildīgo institūciju ieteikumus koronavīrusa COVID-19 izplatībā, informēja LOK.

Jāatgādina, ka programma “Sporto visa klase” paredz iesaistīto izglītības iestāžu 2., 3., 4. 5. un 6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.