Menu
 

Pēdējā diennaktī Stopiņu novadā un Rīgā vienāds inficēto skaita pieaugums

  • Autors:  LETA
Apstiprināto saslimšanu skaits ar Covid-19 Latvijas pašvaldībās. Dati līdz 23.aprīļa 9.00. Infografika: LETA Apstiprināto saslimšanu skaits ar Covid-19 Latvijas pašvaldībās. Dati līdz 23.aprīļa 9.00. Infografika: LETA

Pēdējā diennaktī Stopiņu novadā un Rīgā vienāds inficēto skaita pieaugums, proti, katrā teritorijā konstatēts pa četriem jaunatklātiem Covid-19 inficēšanās gadījumiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati. Tādējādi patlaban Rīgā reģistrēti 435 sasirgušie, kamēr Stopiņu novadā – 13.

Pieaugums konstatēts arī Salaspils novadā, kur aizvadītās diennakts laikā noteikti divi jauni Covid-19 inficētie, savukārt Limbažu un Smiltenes novadi tagad pārsnieguši piecu Covid-19 pacientu robežu, kas atbilstoši Datu aizsardzības regulai nozīmē, ka šajās pašvaldībās var atklāt precīzu ar Covid-19 saslimušo skaitu. Pašreiz Limbažu novadā reģistrēti septiņi sasirgušie, bet Smiltenes – seši.

Līdz šim Covid-19 konstatēts 67 pašvaldībās, proti, Aizkraukles, Aizputes, Amatas, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mazsalacas, Mālpils, Mārupes, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Ropažu, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novadā, kā arī lielajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Jau ziņots, ka pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 1705 Covid-19 testi un reģistrēti 17 jauni saslimšanas gadījumi. SPKC apkopotā informācija liecina, ka līdz šim kopumā Latvijā veikts 41 041 Covid-19 tests, no kuriem 778 bijuši pozitīvi. No slimības pagaidām izveseļojušies 133 cilvēki.

Pēdējās diennakts laikā slimnīcā ievietots viens pacients. Kopumā patlaban stacionārā ārstējas 40 ar jauno koronavīrusu sasirguši cilvēki, no kuriem 34 pacienti ir ar vidēji smagu, bet seši pacienti ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 73 Covid-19 pacienti. Patlaban ziņots par 11 ar Covid-19 mirušiem pacientiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.