Menu
 

No pirmdien atklātajiem Covid-19 inficēšanās gadījumiem pieci reģistrēti Mārupes novadā, vismaz viens – vēl deviņos Pierīgas novados

  • Autors:  LETA
14 dienu kumulatīvais rādītājs atspoguļo personu skaitu, kurām pēdējās 14 dienās konstatēta Covid-19 infekcija. Grafika – SPKC 14 dienu kumulatīvais rādītājs atspoguļo personu skaitu, kurām pēdējās 14 dienās konstatēta Covid-19 infekcija. Grafika – SPKC

No aizvadītajā diennaktī atklātajiem 136 ar Covid-19 inficēšanās gadījumiem gandrīz divas trešdaļas ir reģistrētas Rīgā, bet salīdzinoši liels inficēto skaita pieaugums reģistrēts arī Rēzeknē, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 940 cilvēki. Savukārt Rēzeknē reģistrēti 11 jauni saslimušie un kopējais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits ir sasniedzis 25 cilvēkus. Vēl trīs saslimušie reģistrēti Rēzeknes novadā, kopējam 14 pēdējās dienās saslimušo skaitam novadā pieaugot līdz sešiem cilvēkiem.

Pieci jauni ar Covid-19 inficētie ir reģistrēti Mārupes novadā, kur kopējais 14 dienu kumulatīvais skaits sasniedzis 30 cilvēkus. Bet pa četriem jauniem inficētajiem reģistrēti Liepājā un Cēsu novadā. Liepājā pēdējo divu nedēļu laikā kopā saslimuši 40, bet Cēsu novadā – 31 cilvēks.

Jauni saslimušie reģistrēti arī Garkalnes, Ikšķiles, Babītes, Olaines, Salaspils, Ķekavas, Stopiņu, Saulkrastu, Ropažu, Ogres, Kuldīgas, Vecpiebalgas, Dundagas, Smiltenes, Līvānu, Burtnieku, Valkas un Krustpils novadā, kā arī Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Ventspilī. Covid-19 atgriezies Naukšēnu novadā, kur iepriekš visi inficētie bija atlabuši.

Kopumā pašlaik inficēšanās ar Covid-19 konstatēta 86 Latvijas pašvaldībās. Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits ir Rīgā - 940, Daugavpilī - 183, Vecpiebalgas novadā – 99, kā arī Krāslavas novadā – 74 iedzīvotāji.

No aizvadītajā diennaktī inficētajiem 31 ir vecumā no 30 līdz 39 gadiem, bet 23 ir vecumā no 40 līdz 49 gadiem, kā arī ir vecāki par 70 gadiem. Citās vecuma grupās ir mazāk saslimušo.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.