Menu
 

Atkritumu poligonā "Getliņi" iznīcināti vairāk nekā divi miljoni nelegālo cigarešu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Nodrošinājuma valsts aģentūra atkritumu poligonā “Getliņi” iznīcinājusi 2 157 520 nelegālo cigarešu, kas tika sasmalcinātas un iestrādātas kopā ar citiem atkritumiem. Iznīcinātās cigaretes tika atsavinātas 28 Valsts policijas un Valsts ieņēmumu dienesta kriminālprocesu ietvaros, kas uzsākti šogad un dažos gadījumos – agrāk.

Saskaņā ar iznīcināšana kārtību, nelegālās cigaretes tiek iznīcinātas trīs nedēļu laikā no lēmuma stāšanās spēkā, atzīmē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Nelegālo cigarešu vērtība melnajā tirgū tiek lēsta ap 200 000 eiro, līdz ar to, izņemot šīs cigaretes no nelegālās aprites, tika novērsts ievērojams zaudējums valsts budžetam.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot par nelegālo akcīzes preču tirdzniecības vietām, vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī, rakstot iesniegumu elektroniski portālā Latvija.lv vai notikuma brīdī zvanot pa tālruņa numuru 110! Tāpat nelegālo akcīzes preču, kā arī narkotisko vielu aprites vietas iespējams atzīmēt Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.