Pierīgas futbola klubu duelī Olaines komanda pārspēj mārupiešus

Foto - Sanita Ieva Sparāne, Mārupes sporta centrs Foto - Sanita Ieva Sparāne, Mārupes sporta centrs

Latvijas futbola otrās līgas Rietumu zonas turnīrā Jaunmārupes pamatskolas stadionā spēkiem mērojās divi Pierīgas klubi – Mārupes sporta centra komanda uzņēma Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” vienību. Rezultatīvā cīņā pārāki izrādījās viesi.

Visi pieci vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Vispirms olainiešus vadībā izvirzīja Ruslans Medvedins, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet jau divas minūtes vēlāk viesu pārsvaru dubultoja Dāvis Mārcis Valmiers. 30.minūtē Dāvis Vējkrīgers ievirzīja bumbu savos vārtos un ļāva Mārupes futbolistiem starpību samazināt līdz 1:2, taču jau pēc brīža R.Medvedins atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Vēl sešas minūtes vēlāk Artis Staļģis vienus vārtus atguva, bet pēc pārtraukuma laukuma saimnieku centieni panākt izlīdzinājumu palika bez rezultāta – 3:2 AFA “Olaine” labā.

Grupas turnīra tabulā Mārupes sporta centra komanda ar 21 punktu 12 spēlēs ieņem ceturto vietu četrus punktus aiz līderiem Saldus sporta skolas un Brocēnu NBJSS vienības, kas gan aizvadījusi divas spēles mazāk. “Olaine” ar 19 punktiem 10 mačos ir piektajā pozīcijā.

Divas spēles ar Pierīgas komandu piedalīšanos aizvadītas Latvijas otrās līgas Centra zonā. Futbola klubs “Salaspils” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar sporta kluba “Super Nova” otro komandu – otrā puslaika vidū pirmie rezultātu atklāja pretinieki, bet drīz pēc tam Valērijs Frolovs salaspiliešiem panāca izlīdzinājumu. Savukārt FK “Reinards-Ropaži” futbolisti piedzīvoja kārtējo zaudējumu, ar graujošu 1:10 rezultātu piekāpjoties turnīra līderiem “Ghetto FC”.

Centra zonas turnīra tabulā trešo vietu ieņem FK “Jaunība”/SK “Upesciems” (20 punkti 12 spēlēs), FK “Salaspils” ir sestie (17 p., 11 sp.), bet FK “Reinards-Ropaži” priekšpēdējie desmitie (5 p., 14 sp.).

Sestdien plkst. 14.00 Baldones stadionā paredzēts Latvijas pirmajā līgā spēlējošo Pierīgas klubu duelis – FK “Auda” pret SK “Super Nova”.