"Ķekavas Bulldogs" florbolistes negaidīti pārliecinoši revanšējas novadniecēm

Foto - ekrānšāviņš no youtube.com un FBK "Baloži" Foto - ekrānšāviņš no youtube.com un FBK "Baloži"

Latvijas dāmu virslīgas čempionātā ceturtdien otro reizi nūjas krustoja abas Ķekavas florbola komandas, un “Ķekavas Bulldogs” ļoti pārliecinoši revanšējās “FK Ķekava” vienībai par zaudējumu pirmajā savstarpējā spēlē (4:6). Kārtējās spēles ceturtdien aizvadījuši arī Inčukalna, Carnikavas un Baložu vīru klubi.

Ķekavas dāmu derbija pirmajās 13 minūtēs sāncenses apmainījās precīziem metieniem, bet “FK Ķekava” nākamo panākumu guva tikai astoņas minūtes līdz mača beigām – pa šo laiku “buldodzes” viņu vārtos bumbiņu bija iemetušas vēl septiņas reizes. “FK Ķekava” atspēlēja vēl divus vārtus, taču izglābties bija daudz par vēlu – 9:4 “Ķekavas Bulldogs” labā.

Uzvarētāju rindās piecus rezultativitātes punktus nopelnīja Inga Ametere (3+2) un Līga Vancāne (2+3), Nikolai Biezumai 2+0. Pretiniecēm divreiz precīzi meta Elīza Elizabete Bērziņa. “FK Ķekava” ir divas uzvaras sešās spēlēs, bet “Ķekavas Bulldogs” florbolistēm šis bija pirmais panākums pēc triju neveiksmju sērijas.

Latvijas otās līgas turnīrā vīriem otro zaudējumu trijās spēlēs piedzīvojuši sporta kluba “Coyote” florbolisti, kuri savās mājās Inčukalnā ceturtdien piekāpās florbola klubam “Vārme”. Visas spēles gaitā viesi pamazām audzēja savu pārsvaru (3:1, 6:3, 9:5), un, lai arī ielaida pēdējos divus vārtus, svinēja gluži pārliecinošu uzvaru 11:7. “Koijotu” rindās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Jānis Levanovičs.

Divas spēles ar Pierīgas klubu piedalīšanos ceturtdien aizvadītas arī Rīgas atklātajā čempionātā. 30 (!) vārti tika gūti Carnikavā, kur vietējais florbola klubs aizraujošā cīņā pārspēja RTU/”Rockets-2” komandu. Trešajā trešdaļā carnikavieši gandrīz pamanījās izsēt septiņu vārtu pārsvaru (no 12:5 – 12:11), tomēr saņēmās un nosargāja uzvaru 17:13 (Jēkabam Kristam Vīmanim 4+3, Ralfam Stratanam 4+0, Dēvidam Osītim un Kristianam Jānim Rinkēvičam pa 3+3).

Trešo uzvaru pēc kārtas Rīgas čempionātā izcīnījuši florbola kluba “Baloži” spēlētāji. Izbraukuma spēlē pret “RF Blice” viņi panāca 4:0 pārsvaru, tad ļāva pretiniekiem to samazināt līdz minimumam, tomēr beigās nosargāja uzvaru 6:5 (Edvardam Pigarevam 2+0, Artūram Harijam Jansonam 1+2).