Salaspils basketbolisti LBL3 turnīrā revanšējas "East-Ball" komandai

Divu Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas debitantu savstarpējā spēlē Salaspils sporta skolas komanda sīvā cīņā ceturtdien pārspēja “East-Ball” vienību, revanšējoties par smago zaudējumu (56:81) pirmā apļa spēlē.

Maču Rīgā salaspilieši sāka ar iespaidīgu 13:2 izrāvienu, tomēr pretinieki starpību ātri vien sadeldēja līdz 18:16. Otrajā ceturtdaļā viesi vēlreiz panāca “plus desmit” (35:25) un atpūtā devas ar astoņu punktu handikapu (53:45).

Otrajā puslaikā ilgu laiku Salaspils basketbolistu pārsvars turējās 5-10 punktu robežās, līdz pēdējās minūtēs laukuma saimnieki saņēmās pēdējai ofensīvai un ar 12:1 spurtu panāca 71:67 savā labā pusotru minūti līdz pamatlaika beigām. Galotnē tomēr krietni veiksmīgāki bija salaspilieši, kuri svinēja uzvaru 73:71.

Lielisku spēli Salaspils komandas sastāvā aizvadīja Reno Silavs, kurš, spēlējot bez maiņām, 40 minūtēs guva 37 punktus (trīspunktu metieni 7/13) un izcīnīja 8 atlēkušās bumbas. Valdim Razumovskim 17 punkti, 7 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

Ar astoņām uzvarām 12 spēlēs LBL3 Rietumu zonas turnīra tabulā salaspilieši ieņem piekto vietu. Gadu viņi noslēgs 27.decembrī ar izbraukuma spēli pret līderiem, līdz šim nezaudējušajiem BK “Talsi” basketbolistiem.