Menu
 

Gandrīz fotofinišs: Pierīgas novadu sporta spēļu krosa sacensībās uzvar mārupieši Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto - Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Neparasti spraigā cīņā par pirmo vietu Pierīgas novadu sporta spēļu vieglatlētikas krosa sacensībās Baldonē uzvaru trešo gadu pēc kārtas svinēja Mārupes novada komanda. Tikpat punktu kopvērtējumā bija savākuši arī Salaspils, Babītes un Baldones skrējēji, un, lai noteiktu galīgo vietu sadalījumu, sacensību rīkotājiem nācās nodarboties ar sarežģītu matemātiku.

Sacensības individuāli notika 1000–3600 metru distancēs sešās vecuma grupās dāmām un kungiem, bet novadu vērtējumā tika ņemti vērā katras komandas seši labākie individuālie rezultāti. Par pirmo vietu grupā pienācās 20 punktu, par otro – 18, par trešo – 16 utt.

Noslēgumā izrādījās, ka vienādupunktu skaitu – 112 no 120 iespējamiem – savākušas četras komandas. Mārupes, Salaspils un Babītes komandām bija pa trim individuālajām uzvarām, pa divām otrajām vietām un pa vienai trešajai vietai, bet mājiniekiem baldoniešiem – divas pirmās un četras otrās vietas. Atbilstoši nolikumam un ņemot vērā papildrādītājus, tieši šādā secībā komandas arī sarindojās galīgajā kopvērtējumā. Tālākās vietas ieņēma Ķekavas (96 p.), Stopiņu (80), Ropažu (75) un Mālpils (31) novadu pārstāvji.

Izcīnot uzvaras savās vecuma grupās, Mārupes novadam uzvaru nodrošināja Vladimirs Ļašs (V3), Silvija Segliņa (S6) un šobrīd Latvijas labākais garo distanču skrējēja Dmitrijs Serjogins (V1), kurš svētdien Viļņā laboja personisko rekordu maratona skrējienā (2.19:49). Otrās vietas individuāli ieguva Jevgeņijs Kaupužs (V5) un Līga Jansone (S1), trešo – Inga Kronberga (S3).

Salaspils komandas labā individuāli pirmās vietas izcīnīja Diāna Stolniece (S3), Nikolajs Malahovs (V5) un Malda Caune (S5), otrās – Arnolds Kučinskis (V6) un Laura Ābeltiņa (S3), trešo – Andrejs Bānis (V1). Savukārt Babītes novadam savās grupās pirmās vietas ieguva Ilona Kojaloviča (S4), Edijs Kizenbahs (V4) un vairākkārtējā šāgada Latvijas čempione vidējo distanču skriešanā Kamilla Vanadziņa (S1), otrās – Māris Karlsons (V4) un Igors Gucanovičs (V3) un trešo – Rita Golvere (S4).

Citās grupās par uzvarētājiem kļuva Andris Tauvens (V6) un Mareks Zālītis (V2) no Baldones, kā arī Gundeg Vancāne (S2) no Ķekavas.

Sākotnēji 16.septembrī paredzētās Pierīgas novadu sporta spēļu sacensības kalnu riteņbraukšanā pārceltas uz 26.septembri un notiks Baldones novada Riekstukalnā. Tajā pašā dienā Mārupē un Ropažos arī paredzētas basketbola turnīra priekšsacīkstes vīru komandām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.