Futbola čempionāta spēlē Ķekavā zaudē līderi; Mārupe pārāka pār Olaini, Salaspils – pār Krimuldu

Foto - Mārupes sporta centrs Foto - Mārupes sporta centrs

Futbola klubs “Auda” savās mājās Ķekavā sagādājis pirmo zaudējumu šosezon Latvijas pirmās līderiem Daugavpils “FC Lokomotiv” futbolistiem. Visi četri vārti tika gūti cīņas pirmajā pusstundā – 10.un 18.minūtē precīzi sita Svetoslavs Čugunovs, bet vēl pēc brīža trešo reizi bumbu viesu vārtos raidīja Pasifiks Hektors Gbaguidi. Drīz pēc tam daugavpilieši vienus vārtus atguva, taču no zaudējuma neizglābās – 3:1 “Audas” labā.

Sporta kluba “Super Nova” futbolisti viesojās pie Rēzeknes komandas un īsi pirms pārtraukuma izvirzījās vadībā, pateicoties Artjoma Osipova raidījumam. Taču jau minūti vēlāk laukuma saimnieki panāca izlīdzinājumu, bet otrā puslaika sākumā guva uzvaras vārtus – 2:1 rēzekniešu labā.

Turnīra tabulā pēc 10 kārtām līderpozīcijas saglabā “FC Lokomotiv”(25 punkti), taču viņu pārsvars pār otrajā vietā esošo FK “Auda” sarucis līdz sešiem punktiem. “Super Nova” ar 14 punktiem ir piektajā vietā un nākamajā kārtā 26.septembrī savā laukumā Olainē uzņems tieši “Audas” futbolistiem. Savukārt ķekaviešiem līdz tam vēl viena atbildīga cīņa – Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla mačs trešdien pret virslīgas vicelīderiem RFS futbolistiem.

Latvijas otrās līgas devītā kārta iezīmējās ar diviem Pierīgas klubu dueļiem. Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” savā laukumā uzņēma kaimiņus Mārupes sporta centra futbolistus un piedzīvoja zaudējumu 0:3 – mārupiešiem divus vārtus guva Rainers Veide un vienus Kristiāns Korsaks. Arī FK “Salaspils” mājas spēlē pret sporta kluba “Krimulda” panāca triju vārtu pārsvaru pēc diviem Kārļa Līča un viena Filipa Pavlova gola. Taču pašā izskaņā salaspiliešiem nācās panervozēt, kad četras minūtes līdz beigām Artūrs Rucko un Renārs Kazus divus vārtus atguva – cīņa beidzās ar “Salaspils” uzvaru 3:2.

Tabulā pēc deviņām kārtām FK “Salaspils” saglabā otro pozīciju (22 p.) trīs punktus aiz līderiem “Albatroz SC”/FS “Jelgava”. Mārupes SC ir sestajā vietā (12 p.), AFA “Olaine” astotajā (10 p.) un SK “Krimulda” priekšpēdējā vienpadsmitajā (6 p.).

Latvijas trešās līgas Rīgas reģiona turnīrā sporta kluba “Upesciems” futbolisti viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Rīgas Tehniskās universitātes studentiem – 20 minūtes pirms beigām rezultātu izlīdzināja Oskars Odiņš. Savukārt Upesciema futbolistu mājas stadionā Vidzemes reģiona grupas mačā futbola klubs “Alberts” ar 4:2 pārspēja futbola klubu “Pļaviņas” – divreiz precīzi sita Mikus Grobiņš, pa reizei Daumants Pabrieža un Kristiāns Girvičs.

Platu soli pretī vismaz bronzas medaļām Sieviešu līgas turnīrā svētdien vakarā spēra FK “Olaine” futbolistes, kuras savā laukumā ar 5:0 sagrāva pastarīti “Riga United Ladies” komandu. Vārtus guva Linda Sazanova, Liāna Maļčikova, Viktorija Vengreviča (11 m), Aija Rutka un Anžela Ļebedeva. Aizvadītajās deviņās spēlēs olainietēm ir 11 punktu – tikpat cik futbola skolai “Metta”, kam gan ir spēle rezervē. Tālu riekšā ir Rīgas Futbola skola (21 p.), bet “Riga United Ladies” komandai punktu nav.