Novadnieču duelī pārākas izrādās "Ķekavas Bulldogs/NND" florbolistes

Abu Ķekavas dāmu florbola komandu šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Latvijas virslīgas čempionātā svētdien “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes visai pārliecinoši pieveica “FK Ķekava” komandu un nostiprinājās turnīra tabulas otrajā vietā.

“FK Ķekava” pirmā izvirzījās vadībā un vēl pirmās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 2:2. Taču tad “buldodzes” pārņēma iniciatīvu, nākamās pusstundas laikā iemeta piecus vārtus, nosargāja savu cietoksni neskartu un beigās svinēja uzvaru 7:3. Uzvarētājām ar “hettriku” atzīmējās Anna Ankudinova, trīs rezultativitātes punkti (2+1) arī Annai Mūrniecei.

Trīs punktus turnīra tabulā iepriekš nopelnīja arī “FK Ķekava” komanda, kurai ieskaitīta tehniskā uzvara 5:0 pār “Irlava/Tukums” vienību, kas pārtraukusi līdzdalību čempionātā.

Virslīgas turnīra tabulā līderes ir Kocēnu “Rubenes” florbolistes – 12 uzvaras 12 spēlēs un 36 punkti. “Ķekavas Bulldogs/NND” komanda ir otrajā vietā ar 27 punktiem 11 mačos, bet “FK Ķekava” ceturtā ar 21 punktu 10 spēlēs.

Pie uzvaras virslīgā vīriem tikuši “Ķekavas” florbolisti. Mājas spēlēs pret “Irlava/Avant” komandu ķekavieši pirmās trešdaļas nogalē bija nonākuši zaudētājos 1:2, taču vēl līdz pārtraukumam atguva vadību, bet otrajā periodā iemeta vēl četrus vārtus pēc kārtas. Beigu rezultāts 7:4. Edgars Freimanis iemeta trīs golus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja, trīs rezultativitātes punkti (2+1) Renātam Deginam.

Turnīra tabulā “Ķekava” ar 27 punktiem 15 spēlēs ieņem piekto pozīciju aiz Cēsu “Lekringa” (36 p. 14 sp.), FBK “Valmiera” (34 p. 17 sp.), “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” (32 p. 14 sp.) un “Rubenes” (30 p. 18 sp.).

Trešdien Ulbrokā paredzēta abu Pierīgas klubu savstarpējā cīņa – “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” pret “Ķekavu”.