Olaines un Ķekavas komandām zaudējumi Sieviešu futbola līgas spēlēs

Foto - facebook.com/SieviesuFutbols Foto - facebook.com/SieviesuFutbols

Kārtējās neveiksmes Sieviešu futbola līgas spēlēs nedēļas nogalē piedzīvojuši abi Pierīgas klubi – FK “Olaine” un Ķekavas “Auda”, kas turnīra tabulā pēc četrām kārtām ieņem divas pēdējās vietas.

Olaines futbolistes sestdien viesojās Rīgā pie futbola skolas “Metta” audzēknēm. Jau pēc pirmās pusstundas rezultāts bija viešņām gauži nelabvēlīgs – 0:3. Otrā puslaika vidū mājinieces guva arī ceturtos vārtus, desmit minūtes līdz beigām Anžela Ļebedeva iesita goda vārtus olainiešu labā, taču brīdi vēlāk “Metta” atjaunoja četru vārtu pārsvaru – 1:5.

Sīvāk izvērtās cīņa svētdien Ķekavā, kur “Audas” futbolistes uzņēma Liepājas futbola skolas vienību. Rezultāts tika atklāts tikai 60.minūtē, kad liepājnieces realizēja 11 metru soda sitienu. Intriga bija dzīva līdz pat 86.minūtei, kad viešņas otro reizi ieraidīja bumbu “Audas” vārtos un sagādāja ķekavietēm ceturto zaudējumu sezonā – 0:2.

Ar četrām uzvarām četrās spēlēs un 12 punktiem Sieviešu līgas turnīra tabulas līderes ir pašreizējās Latvijas čempiones Rīgas Futbola skolas audzēknes. FK “Olaine” vienīgo panākumu līdzšinējās četrās spēlēs guvusi pār “Audu” un ieņem piekto vietu, bet Ķekavas klubs ir pēdējā sestajā pozīcijā.