Pierīgas handbolistēm nedēļas nogale sekmīgāka nekā futbolistēm

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Pa divām spēlēm aizvadītajā nedēļas nogalē aizvadījušas Pierīgas dāmu handbola un futbola komandas. Ķekavas un Olaines futbolistes Sieviešu futbola līgas turnīrā piedzīvoja kārtējos zaudējumus, toties Stopiņu handbolistes Latvijas virslīgas čempionātā guva vēl vienu uzvaru, bet Salaspils handbolistes nospēlēja neizšķirti.

Stopiņu NHK handbolistes savā laukumā Ulbrokā uzņēma “REIR Dobele” vienību, ar 9:0 izrāvienu jau pirmā puslaika vidū sasniedza desmit vārtu pārsvaru (14:4) un turpināja dominēt arī spēles tālākajā gaitā – 42:23. Daina Sergejeva uzvarētājām guva deviņus vārtus, Elza Seržante, Kristīne Daņiļenko un Kristīne Dzenīte – pa septiņiem, Lana Nikolajeva – sešus.

Salaspils sporta skolas handbolistes svētdien viesojās pie vienas no turnīra līdervienībām – Ludzas sporta kluba “Latgols”. Otrā puslaika vidū salaspilietes panāca četru vārtu handikapu (18:14, 23:19), pamatlaika pēdējās piecās minūtēs nonāca zaudētājās, tomēr, pateicoties Renātes Salmanes precīzajam metienam četras sekundes pirms beigām, panāca izlīdzinājumu 27:27. Salmane viešņām guva astoņus un Dace Potapova – septiņus vārtus.

Virslīgas turnīra tabulā pirmo vietu ar 15 punktiem dala Stopiņu NHK un SK “Latgols”, taču stopiņietes aizvadījušas vienu spēli mazāk un šosezon vēl nav piedzīvojušas nevienu zaudējumu. Salaspils sporta skola ar pieciem punktiem deviņos mačos saglabā priekšpēdējo piekto vietu.

Neveiksmīgi sezona Sieviešu futbola līgā turpinās Olaines un Ķekavas futbolistēm. Turnīra piektās kārtas spēlē FK “Olaine” savās mājās ar 2:4 piekāpās Liepājas Futbola skolas komandai. Pirmajās 12 minūtēs liepājnieces divreiz ieraidīja bumbu pretinieču vārtos, otrā puslaika sākumā olainietes palika skaitliskā mazākumā un zaudēja vēl divus vārtus, un tikai pēdējās desmit minūtēs Milana Mazurova atspēlēja divus golus – 2:4.

Ar trim punktiem piecās spēlēs FK “Olaine” pēc pirmā apļa ieņem priekšpēdējo piekto vietu un tabulā apsteidz tikai Ķekavas futbola klubu “Auda”, kas svētdien piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas – 0:2 pret “Super Nova/RTU” vienību.