Trīs Ķekavas florbola komandas ar zaudējumiem noslēdz sezonu

Foto - "Ķekavas Bulldos" Foto - "Ķekavas Bulldos"

Pagalam neveiksmīga svētdiena bija trim Ķekavas florbola komandām – zaudējumi tika piedzīvoti gan dāmu virslīgas čempionāta finālspēlēs, gan  vīru turnīra ceturtdaļfināla izšķirošajā spēlē. Gandarījumu gan var just “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes, kuras izcīnījušas Latvijas čempionāta sudraba medaļas.

Dāmu čempionāta finālā ķekavietes izrādīja cienīgu pretestību daudzkārtējām Latvijas čempionēm Kocēnu “Rubenes” florbolistēm. Sērijas pirmajā spēlē sestdien Kocēnos “buldodzes” atspēlēja pirmajā trešdaļā ielaistos divus vārtus – Anna Mūrniece un Anna Ankudinova panāca neizšķirtu 2:2. Taču otrajā periodā laukuma saimnieces iemeta trīs golus un aizvadīja spēli līdz uzvarai 5:3 (trešos vārtus Ķekavas kluba labā guva Anda Luža).

Svētdien atbildes mačs Ķekavā aizritēja vēl spraigākā cīņā. 17.minūtē Kristiāna Biezuma izvirzīja vadībā laukuma saimnieces, taču otrās trešdaļas sākumā “Rubene” rezultātu izlīdzināja, bet trešās trešdaļas sākumā guva, kā izrādījās, uzvaras vārtus – 1:2.

Vienīgajā finālspēlē par trešo vietu “FK Ķekava” florbolistes svētdien savās mājās uzņēma Kocēnu kluba otro komandu “Rubene-1”. Cīņas gaitā viešņas divreiz izvirzījās vadībā – pirmajā trešdaļā ielaistos vārtus ķekavietes otrajā periodā atspēlēja (precīzi meta Gundega Immere), toties trešās trešdaļas sākumā ielaistos otros vārtus vairs ne – 1:2, un arī bronzas medaļas aizceļo uz Kocēniem.

Vīru virslīgas pusfināla sērijas aizritēs bez Pierīgas klubu piedalīšanās. Dažas dienas pēc “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” komandas fiasko ceturtdaļfinālā no tālākas cīņas par medaļām izstājās arī “Ķekava”. Izšķirošajā trešajā spēlē viesos pret Talsu NSS/”Krauzers” vienību ķekavieši jau 14.minūtē bija nonākuši zaudētājos 0:3, vēlāk starpību samazināja līdz diviem vārtiem (1:3, 2:4), taču talsenieki atbildēja ar trim precīziem raidījumiem pēc kārtas, kas izšķīra cīņas iznākumu – “Ķekavai” zaudējums spēlē 3:8 un sērijā 1:2. Pēdējā mačā ar vārtu guvumiem ķekaviešiem izcēlās Klāvs Jansons, Renāts Degins un Toms Gredzens.