Regbija čempionātā "Ķekava/Miesnieki" komandai vēl viena uzvara, "Rāmavas lāčiem" vēl viens zaudējums

Foto – Juris Bērziņš-Soms, LRF Foto – Juris Bērziņš-Soms, LRF

Latvijas regbija čempionātā ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnījuši “Ķekava/Miesnieki” komandas regbisti, kuri līdz ar to nostiprinājušies turnīra tabulas galvgalā. Vēl vienu zaudējumu piedzīvojuši viņu novadnieki, mazāk pieredzējušie “Rāmavas lāči”, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija.

Ceturtdien vakarā Rīgas Stila un Modes tehhikuma stadionā notikušajā spēlē “Ķekava/Miesnieki” sagrāva regbija klubu “Jūrmala” 51:7. Spēles pirmajā puslaikā ar rezultativitāti izcēlās tikai ķekavieši, kuri veica trīs piezemējumus – 19:0. Pēc pārtraukuma viņi pārsvaru palielināja līdz 31:0, un tikai tad pretiniekiem izdevās gūt pirmos punktus. Spēles pēdējās desmit minūtēs vēl četri piezemējumi padevās “Ķekava/Miesnieki” regbistiem.
Produktīvākie ar 15 punktiem uzvarētāju rindās bija Ivars Eglis un Matīss Bēmers, savukārt Aigars Šilo trāpīja trīs realizācijas sitienus, gūstot sešus punktus.

Savukārt “Rāmavas lāči” rezultatīvā spēlē ar 36:62 (12:31) piekāpās “Eži/EK Sistēmas” vienībai. Rāmavas komandā rezultatīvākais ar četrām realizācijām un vienu soda sitienu jeb 11 punktiem bija Armands Dūda, divus piezemējumus veica Jānis Tirzītis.

22.jūlijā “Rāmavas lāči” Ķekavā uzņems regbija klubu “Jūrmala”, bet divas dienas iepriekš RTK stadionā paredzēts Latvijas regbija “smagsvaru” duelis – “Miesnieki/Ķekava” pret “Livonia/Garkalne”.