Logo
Drukāt šo lapu

"Super Nova" futbolisti Olainē piedzīvo zaudējumu pirmās līgas medaļu pretendentu duelī Rīgas Futbola federācija

Latvijas futbola pirmās līgas 12. kārtas atliktajā spēlē svētdien Olaines pilsētas stadionā laukuma saimnieki sporta kluba “Super Nova” futbolisti zaudēja “BFC Daugavpils” / “Progress” vienībai un nedaudz atpaliek no turnīra tabulas līderiem.

Daugavpilieši vadībā izvirzījās jau 9. minūtē un minimālo pārsvaru saglabāja līdz 68. minūtei, kad Giorgijs Gogolašvili “Super Nova” komandai panāca izlīdzinājumu. Tas gan nesaglabājās ilgi – jau četras minūtes vēlāk “BFC Daugavpils” futbolisti vēlreiz atguva vadību un to nosargāja līdz beigām – 1:2.

Pirmās līgas turnīra tabulā pēc 15 kārtām pirmo vietu ar 39 punktiem saglabā futbola klubs “Tukums 2000”. Viņiem seko “BFC Daugavpils” / ”Progress” (37 p.) un SK “Super Nova” (32 p.). Septiņas kārtas līdz čempionāta beigām septīto vietu ar 22 punktiem ieņem Ķekavas futbola klubs “Auda”.

Neveiksmi Latvijas otrās līgas Kurzemes/Zemgales reģiona turnīra pēdējā spēlē sestdien piedzīvoja Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” komanda, kas viesos ar 1:6 kapitulēja FK “Kauguri”/JSS vienībai. Zīmīgi, ka pirmie vārtus guva olainieši – jau septītajā minūtē savu komandu vadībā izvirzīja Igors Jablonskis.

Šosezon AFA “Olaine” deviņās spēlēs izcīnīja divas uzvaras, divreiz nospēlēja neizšķirti un ar astoņiem punktiem ieņēma astoto vietu desmit klubu konkurencē.

Daudz veiksmīgāk pēdējo maču aizvadījuši sporta kluba “Kengaroos” / futbola kluba “Salaspils” komanda, kas Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas mačā ar 9:0 sagrāva futbola kluba “Lielupe” otro sastāvu. Trīs vārtus salaspiliešiem guva Artjoms Kozlovskis, pa diviem – Vladislavs Hribans, Filips Pavlovs un Aleksandrs Usmanovs.

Pirmo vietu Izaicinājuma līgā jau iepriekš bija nodrošinājuši BFS “Reinards” / “Ropaži” futbolisti (17 punkti astoņās spēlēs), savukārt otrās vietas liktenis izšķirsies turnīra pēdējā spēlē 6. septembrī, kad SK “Kengaroos” / FK “Salaspils” tiksies ar FK “Kadaga”/RPP vienību.

Vēl vienu sagrāvi – bet jau ar mīnus zīmi – Pierīgas futbola klubs piedzīvojis Rīgas čempionāta elites līgā. Garkalnes sporta kluba “Upesciems” futbolisti svētdien izbraukumā ar 0:7 piekāpās turnīra pārliecinošajiem līderiem “FC Betlanes” kluba spēlētājiem. Ar septiņiem punktiem 16 spēlēs Upesciema komanda tabulā atkāpusies uz pēdējo desmito vietu.