Mājas spēlēs Ķekavas basketbolisti pārliecinoši uzvar, mārupieši zaudē

Basketbola klubs “Ķekava” ar olimpisko čempionu Nauru Miezi sastāvā izcīnījis uzvaru “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēlē savās mājās. Turpretī Reģionālās basketbola līgas turnīrā vēl vienu zaudējumu savā laukumā piedzīvojuši Mārupes sporta centra basketbolisti.

BK “Ķekava” savās mājās uzņēma Rīgas Tehniskās universitātes studentus. Līdz otrās ceturtdaļas vidum laukumā ritēja līdzīga cīņa, taču tad ķekaviešu 15:2 izrāviens ļāva panākt viņiem iegūt 44:29 pārsvaru, un laukuma saimnieki turpināja audzēt starpību teju visas spēles laikā. Beigās ļoti pārliecinoša uzvara 97:63.

Uzvarētājiem Elvijs Mičulis guva 33 punktus, Edgars Štelmahers 17 un Nauris Miezis 14 punktus. NBL Rietumu grupas tabulā BK “Ķekava” ar astoņām uzvarām un sešiem zaudējumiem ir ceturtajā vietā aiz “Kandava/Anzāģe” (13-0), BK “Jelgava” (12-2) un BK “Saldus” (10-2).

Mārupes sporta centra komandas pretinieki bija “Grobiņas” basketbolisti. Pirmās ceturtdaļas beigās mārupieši nonāca zaudētājos 14:24, taču ātri deficītu dzēsa un pirmo puslaiku pabeidza savā labā (34:33). Izšķirošais izrādījās otra puslaika sākums, kad kurzemnieki piecu minūšu laikā panāca 11 punktu pārsvaru (49:38, vēlāk bija arī +14), un laukuma saimnieki tuvāk par desmit punktiem pietuvojās tikai pašās pamatlaika beigās – 66:74.

Mārupes komandas rindās rezultatīvākie bija Otis Vārna-Uskalis (20 p.) un Ričards Alekss Survillo (13 p.). RBL RIetumu grupā mārupieši ir priekšpēdējā desmitajā vietā – trīs uzvaras un astoņi zaudējumi.