Pierīgas jaunajiem vieglatlētiem divas sudraba un piecas bronzas medaļas Latvijas junioru čempionātā

Kuldīgas vieglatlētikas manēžā sadalītas Latvijas junioru (U20) un jauniešu (U18) čempionāta medaļas vieglatlētikā telpās. Pierīgas novadu sporta skolu pārstāvjiem izdevās izcīnīt divas sudraba un piecas bronzas godalgas, turklāt sešas no septiņām tika iegūtas vecākajā U20 vecuma grupā.

Latvijas vicečempiona titulu 400 metru skrējienā ieguva Markuss Ozols no Salaspils sporta skolas. Viņš finišēja pēc 50,90 sekundēm un uzvarētājam ogrēnietim Matīsam Gržibovskim zaudēja 0,65 sekundes.

Otro vietu ieguva arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkne Emmija Ivule. 60 metru barjerskrējiena finālā viņa mērķi sasniedza precīzi pēc 9,00 sekundēm – 0,33 sekundes aiz čempiones Danielas Lasmanes no Saldus. Emmijai vēl arī piektā vieta 200 metru skrējienā (26,72 s).

Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena pēc 3000 metru skrējiena juniorēm kāpa Loreta Ķikuste no Salaspils (12:08,55), kā arī Kārlis Degins no Ķekavas pēc 200 metru skrējiena (22,94 s). Kārlim arī piektā vieta 60 metru sprintā (7,17).

Trīs bronzas medaļas izcīnīja Siguldas sporta skolas pārstāvji. Dārta Auziņa bija trešā tāllēkšanā (5,39 m) un ceturtā trīssoļlēkšanā (10,94), Matīss Oto Filippovs – trešais 1500 metru skrējienā (4:30,39) un piektais 800 metros (2:06,01), bet 4x200 metru stafetē jauniešiem (U18) trešo rezultātu (1:39,02) uzrādīja Siguldas puišu komanda Artis Podziņš, Emīls Bangevics, Ralfs Inbergs un Renārs Jumiķis, kurš individuāli 60 metru skrējienā ieņēma sesto vietu (7,54 s)

Tuvu medaļām starp jaunietēm vēl bija siguldiete Marta Klinsone (4.vieta 60 metros – 8,15 s), bet starp juniorēm – Alise Krista Melnbārde no Mārupes sporta centra (4.vieta tāllēkšanā – 5,26 m) un Linda Atvare no Ķekavas (5.vieta 60 metros – 8,44 s).

18.un 19.februārī Liepājā paredzēts Latvijas jauniešu čempionāts U16 vecuma grupā, bet 26.un 27.februārī Valmierā – Latvijas čempionāts telpās pieaugušajiem.