Ulbrokas un Salaspils handbolisti svin trešās uzvaras

Trešos panākums Latvijas handbola virslīgas čempionāta B grupas turnīrā svētdien izcīnījušas Salaspils un Ulbrokas vīru handbola komandas, kas dala pirmo vietu cīņā par vienīgo ceļazīmi uz izslēgšanas turnīru.

Ulbrokas sporta kluba handbolisti savās mājās uzņēma Ludzas kluba “Latgols” junioru komandu. Pirmā puslaika vidū laukuma saimnieki bija nonākuši zaudētājos 10:14, taču otrā puslaika pirmajā daļā veica 8:2 spurtu, pārņēma vadību un vinnēja spēli 32:27.

Uzvarētājiem Andris Lazda iemeta astoņus vārtus, Andris Vītols un Ritvars Bērziņš – pa sešiem.

“Salaspils” komanda Murjāņos sacentās ar Latvijas jaunatnes izlases handbolistiem. 15.minūtē rezultāts vēl bija 11:11, bet īsi pirms pārtraukuma – jau 18:13 salaspiliešu labā. Otrajā puslaikā viesi starpību lēnā garā palielināja līdz 37:28.

“Salaspils” rindās rezultatīvākie bija Kaspars Luksis (8), Ivars Brics (6) un Kristiāns Strautnieks (5).

B grupā abiem Pierīgas klubiem nu ir pa sešiem punktiem.