"Ķekavas Bulldogs" florbolistes nodrošina vietu Latvijas čempionāta pusfinālā

Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs" Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs"

Izcīnot uzvaru pār konkurentēm cīņā par otro vietu Latvijas dāmu florbola virslīgas pamatturnīrā, vietu pusfinālā nodrošinājušas “Ķekavas Bulldogs/NND” komandas florbolistes.

Otrdien valarā ķekavietes savā laukumā uzņēma Kocēnu kluba “Rubene” otro komandu “Rubene-1”, kas teorētiski varēja viņas apsteigt turnīra tabulā. Pirmās trešdaļas beigās “buldodzes” pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, otrās trešdaļas beigās palielināja pārsvaru līdz trim vārtiem, bet trešajā periodā iemeta vēl divus golus un svinēja uzvaru 5:1.

Pa četriem rezultativitātes punktiem iekrāja Līga Vancāne (3+1) un Elīna Dīce (1+3).

“Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes virslīgas pamatturnīru noslēdza ar 13 uzvarām 20 spēlēs un 38 punktiem, kas viņām garantēja otro vietu un ceļazīmi uz pusfinālu. Viņu pretinieces būs ceturtdaļfināla sērijas “Rubene-1” – “Lekrings” uzvarētājas.

Jau ziņots, ka ceturto vietu pamatturnīrā ieņēma “FK Ķekava” komandas, kas cīņā par vietu pusfinālā sacentīsies ar “Līgatni” (5.vieta).