Ķekavas un Ulbrokas florbolisti turpina cīņu par virslīgas pusfinālu, Inčukalna "Coyote" iekļūst labāko kvartetā otrajā līgā

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

Vairākas Pierīgas florbola komandas nedēļas nogalē turpināja cīņas izslēgšanas turnīros Latvijas florbola čempionātā četrās līgās, tajā skaitā “Ķekava” un “Oxdog Ulbroka LU” florbolisti “Elvi” virslīgā.

Līdzsvars 2:2 pēc aizvadītām četrām spēlēm ir “Ķekavas” un Talsu NSS/”Krauzers” komandu ceturtdaļfināla duelī. Ķekavā notikušajā trešajā spēlē laukuma saimnieki otrajā trešdaļā pamanījās ielaist piecus vārtus un zaudēja 4:8 (Klāvam Jansonam 2+1). Savukārt ceturtajā mačā mājinieki trīs minūtes līdz pamatlaika beigām bija zaudētājos 3:4, tomēr pamanījās vinnēt 6:4 (Klāvam Jansonam un Markusam Januševskim pa 2+0). Piektā spēle sērijā līdz četrām uzvarām paredzēta sestdien Talsos, sestā – svētdien Ķekavā.

Grūtāk klājas “Oxdog Ulbroka LU” florbolistiem, kuri nonāca kraujas malā pēc trešā zaudējuma 3:6 sērijas trešajā spēlē pret pašreizējo čempionvienību Kocēnu “Rubeni”. Svētdien vakarā ceturtajā spēlē ulbrokieši savā laukumā pirmajā trešdaļā panāktajam 3:1 pārsvaram pievienoja trīs golus divarpus minūšu laikā otrajā periodā un, lai gan pretinieki starpību sadeldēja līdz diviem vārtiem (6:4, 7:5), divi precīzi metieni tukšos vārtos ļāva Ulbrokas florbolistiem paturēt sērijā intrigu dzīvu – 8:5 (Matīsam Kristianam Morozovam 2+2, Valteram Lapiņam un Artūram Narogam pa 2+0). Sērijā vadībā “Rubene” 3:1, piektā spēle sestdien viņu laukumā.

Turnīrā par 9.-12.vietu florbola klubam “SĀC” Ādažos izdevās revanšēties par zaudējumu pirmajā spēlē pret “Bausku” – 4:1 (Kristeram Januševskim un Ralfam Stratanam pa 1+1). Pusfināla izšķirošā trešā spēle, kuras uzvarētāji nosargās vietu virslīgā, paredzēta 19.martā Ādažos.

“Ķekavas Bulldogs” florbolisti izvirzījušies vadībā 2:1 Latvijas pirmās līgas B grupas ceturtdaļfinālā pret Latvijas Universitātes/florbola skolas “Masters” komandu. Trešās spēles pirmajā trešdaļā viņi iekrāja triju vārtu pārsvaru un nosargāja uzvaru 6:4 (Raivo Simsonam 2+0). Ceturtā un, iespējams, sērijas pēdējā spēle jau pirmdien vakarā Ķekavā.

Latvijas otrās līgas pusfinālā iekļuvuši Inčukalna “Coyote” florbolisti. Ceturtdaļfināla otrajā mačā viņu pretinieki florbola klubs “Vārme”pirmās trešdaļas beigās un otrajā iemeta sešus vārtus pēc kārtas un sagādāja “koijotiem” zaudējumu 4:8 (Dāvim Mintikam 2+0). Svētdien trešajā mačā Inčukalna komanda atspēlēja 1:2 deficītu un uzvarēja spēlē 5:2 (Renāram Liepiņam 2+0, Uvim Gravam 1+3) un sērijā 2:1. Pusfinālā “Coyotes” sacentīsies ar pamatturnīru uzvarētāju FK “Kalsnava”.

Latvijas dāmu virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē “FK Ķekava” svētdien savās mājās uzņēma “Līgatni”, trešā perioda vidū bija vadībā 4:2, taču pamanījās zaudēt pagarinājumā 4:5 (Kristīnei Kirilovai 2+0). Interesanti, ka uzvaras vārtus un savus trešos spēlē guva ilggadējā “FK Ķekava” florboliste Gundega Vancāne. Otrā spēle sērijā līdz trim uzvarām plānota 17.martā.