"FK Ķekava" florbolistes zaudē izšķirošajā spēlē par vietu pusfinālā

Foto - youotube.com, video - FNW Latvia Foto - youotube.com, video - FNW Latvia

Piedzīvojot zaudējumu ceturtdaļfināla izšķirošajā piektajā spēlē, “FK Ķekava” komandas florbolistēm nav izdevies kvalificēties Latvijas dāmu virslīgas pusfinālam un turpināt cīņu par medaļām.

Ceturtdaļfināla sērijā pret “Līgatni” pirmās četras spēles bija beigušās ar viesu komandas uzvarām, un arī ceturtdien Ķekavā šī tradīcija tika turpināta. Laukuma saimnieces, kuras gripas epidēmijas dēļ spēlei varēja pieteikt tikai deviņas florbolistes, otrās trešdaļas sākumā nonāca zaudētājās 0:3. Tad divu minūšu laikā atspēlēja divus vārtus, taču perioda pašās beigās ielaida ceturtos vārtus, trešās trešdaļas sākumā piektos un no zaudējuma vairs nespēja izglābties – 3:5 spēlē un 2:3 sērijā.

Līdz ar to virslīgas pusfināla sērijās savā starpā tiksies Kocēnu “Rubene” un “Līgatne”, kā arī “Ķekavas Bulldogs” un “Rubene-1”. Ķekavietēm pirmās divas spēles sestdien un svētdien savās mājās.